УРОК 29. Вхід в сухий голод
Теорія одноденного голодування отримала Нобелівську премію. Клітини нашого організму постійно вмирають і оновлюються. У 2016 році японський вчений Йосінорі Осумі отримав Нобелівську премію з теорії, фізіології та медицини, проаналізувавши механізм процесу, який називається аутофагією (від грецького це звучить так: Авто - сам, Фагія - поїдання).

Більшість тканин нашого організму регулярно замінюють свої клітини на нові, різним органам потрібен різний час для повного оновлення. Доктор Осумі, молекулярний біолог з Японії, роками вивчав, як людські клітини утилізують свої відходи.

Аутофагія - це сам процес поїдання

Першим, хто відкрив аутофагію, був бельгійський біохімік Крістіан де Дюв, який отримав Нобелівську премію з фізіології та медицини в 1974 році. У 60-х роках ХХ століття він почав вивчати тканини печінки і відкрив дещо цікаве: клітини мають смуги для переробки, пізніше їх назвали лізосомами. Лізосоми - це шлунки клітин.

Вони містять особливі травні ферменти, з їх допомогою лізосоми споживають зношені або пошкоджені тканини, частинки їжі, бактерії, віруси та інше сміття, яке накопичується в клітці. Все це сміття переробляється і створюються нові клітини та енергія. Це процес аутофагії. Без неї ми б не змогли вижити. За допомогою лізосом наш організм розщеплює різні білкові структури на амінокислоти, а пізніше цей так званий будівельний матеріал перетворюється в нові клітини, але чи потрібні нам тваринні білки для створення нових клітин?
Якщо уявити, що людина не споживає тваринні білки, дивно, але дослідження показує, що у нього в організмі все одно буде приблизно така ж кількість білків і вуглеводів, як якщо б він продовжував їсти тваринні білки. Цьому факту є просте пояснення, організм може використовувати власний білок у вигляді відмерлих і пошкоджених клітин і бактерій, які він раніше зберігав. Щодня нашому організму потрібно замінювати від 200 до 285 г білка. В середньому людина споживає 70 г білка на добу. Цього недостатньо для створення нових клітин, саме тоді в справу вступає аутофагія, утилізуючи залишки білка, наш організм забезпечує себе достатньою кількістю білка. Якщо природний процес переробки не спрацьовує, пошкоджені клітини починають осідати всередині організму, і тоді він не може нейтралізувати ракові клітини і клітини, заражені вірусами і бактеріями.

Доктор Осумі виявив, що аутофагія стає більш інтенсивною, коли організм відчуває стрес, наприклад, голодування та обмеження калорій. Таким чином, клітина починає споживати клітинне сміття, хвороботворні бактерії, виробляти енергію і будувати нові клітини. Організм посилено працює, щоб поповнити свій запас білка і одночасно очиститися, у своїх дослідженнях лікар використовував голодування, щоб стимулювати організм до розщеплення токсичних клітин і позбавлення від усіх відходів. Оксид азоту - це якраз та молекула, яка допомагає позбутися від токсину і омолоджує наш організм.
То що це таке – аутофагія? Навіщо вона потрібна, і чи правда, що якщо її покращити, то можна продовжити життя людини?
Аутофагія (самопоїдання, грец.) є частиною життєдіяльності будь-якої нормальної клітини. Під цим терміном мають на увазі процес прибирання сміття всередині клітини — знищення макромолекул, пошкоджених компонентів, старих органел, білків, що неправильно згорнулися, та інших небажаних сполук. Процес руйнування відбувається у структурних частинах клітини, що називаються лізосоми. Для розщеплення необхідне кисле середовище та лізосомні ферменти.

Однак процес аутографії відбувається і в час, коли клітини відчувають нестачу поживних речовин. У разі нестачі енергії та голоду клітина приносить у жертву частину своїх неушкоджених макромолекул та органел для отримання мономерних елементів та мікромолекул, з яких будуть вироблятися нові, потрібні організму речовини: білки, нуклеїнові кислоти, ліпіди, вуглеводи, компоненти ферментів та гормональних речовин.
Але надмірна аутофагія неминуче призводить до загибелі клітини. Тому сьогодні цей процес розглядається як різновид запрограмованої клітинної смерті. Коли клітинна смерть настає, то в цей момент і настає смерть деструктивної програми. Організм сам утилізує застарілі клітини і застарілі програми.

Сухий метод голодування є стресовим фактором для організму, він вимагає ретельної підготовки і виконання простих, але обов'язкових правил, щоб не нашкодити здоров'ю. Важливо навчитися входити в харчову паузу, голодувати і виходити з цього стану за екологічною схемою.

Ацидотичний криз - переломний момент голодування, коли організм, переставши отримувати їжу ззовні, переходить на харчування за рахунок внутрішніх ресурсів. Саме з цього моменту починається самоочищення організму та очищення енергетично від програм, які укорінились глибоко на підсвідомості.
Показання до застосування сухого методу:
  • патології опорно-рухового апарату (поліартрит інфекційно-реактивної природи, ревматоїдний артрит, анкілозуючий спондилоартрит, артроз, грижі міжхребцевих дисків, остеохондроз);
  • захворювання серцево-судинної системи (атеросклероз, гіпертонія, вегето-судинна дистонія);
  • захворювання дихальних шляхів (поліноз, бронхіальна астма, саркоїдоз, хронічна пневмонія);
  • патології нервової системи (невралгія, радикуліт, люмбаго, неврит, мігрень, ускладнення після черепно-мозкових травм);
  • гінекологічні захворювання (ендометріоз, аднексит, поліпи, спайки в порожнині малого тазу, міома, фіброміома, деякі види безпліддя);
  • захворювання шлунково-кишкового тракту (гастрит, дуоденіт, коліт, ентерит, синдром подразненого кишечника, виразкова хвороба, дискінезія жовчовивідних шляхів);
  • патології сечостатевої системи (пієлонефрит, простатит, цистит, аденома передміхурової залози);
  • шкірні захворювання (дерматози, екзема, трофічні виразки, полінейродерміт);
  • ендокринна патологія (цукровий діабет 2 типу, ожиріння);
  • глистяні інвазії (опісторхоз, ехінококоз, аскаридоз).

Одноденне голодування допомагає ввести в спосіб життя регулярну систему відмови від їжі, дозволяє розвинути силу волі, зменшити обсяг жирової маси, зберегти стрункість без радикальних дієт. Один день голодування продовжує біологічний вік людини на три місяці. Він не стільки лікує, скільки зміцнює імунітет, очищає кишечник і великі судини, знижує ризик утворення пухлин.
Переваги одноденного голодування:
  • Починається переробка недоварених, «упакованих» надлишків
  • Токсини, що накопичилися після вживання шкідливих продуктів, виводяться
  • Оптимальний стрес створюється для зміцнення організму
  • Підвищує працездатність залоз внутрішньої секреції
  • Покращує травлення, лікує захворювання (панкреатит, розлади)
  • Підвищена чутливість смакових рецепторів і задоволення від їжі
  • Вірусні захворювання йдуть
  • З'являється багато сил, людина стає активною
  • Безпечний спосіб розвантаження

«
Діаграма введення в сухий голод 36 годин
Останній прийом їжі 24.10 до 19:00
24.10 о 20:00 йдемо в сухий голод
26.10 о 08:00 виходимо з сухого голоду

Перед сухим голодуванням не їжте нічого солоного, смаженого, гострого та жирного. Тому що на наступний день вам захочеться випити набагато більше води.

36 годин при сухому голодуванні ПОВНІСТЮ без води і контакту з рідинами будь-якої частини тіла !!

Налаштуйтеся на те, що сухе голодування – це супер корисна річ. При регулярному вживанні сухого голодування можна зміцнити здоров'я, підвищити імунні сили організму, запобігти розвитку хронічних захворювань, поліпшити загальне самопочуття і працездатність. Підтягується шкіра тіла, організм повністю омолоджується.

«
Інструкція до клізми
Очищення кишечника за допомогою клізм полегшує процес голодування, допомагає виводити з організму токсини та продукти метаболізму. В іншому випадку ці речовини всмоктуватимуться в кишківнику і посилюватимуть отруєння організму.

!!! Сьогодні ввечері ВСІМ потрібно зробити клізму з розчину теплої води 36 градусів через 3-4 години після останнього прийому їжі.

1. Виділіть на процедуру час
Спорожнюючий ефект клізми може тривати близько години.

2. Підготуйте зручне місце для процедури
Найкраще – на підлозі у ванній кімнаті, щоб при необхідності ви могли швидко дістатися до унітазу. Постеліть м'який рушник, на який можете прилягти.

3. Перед початком клізми кінчик клізми потрібно змочити будь-яким маслом, щоб не подряпати слизову оболонку анального проходу.

4. Станьте в колінно-ліктьову позу і введіть кінчик клізми в анальний прохід.
Можливо будуть болючі відчуття, не переживайте, можливо розчин зіткнувся з каловим камінням або газами в кишечнику. Зачекайте нехай пройдуть хворобливі відчуття, при цьому передавіть кінчик клізми, щоб розчин не надходив в анальний отвір.

5. Коли ви влили весь розчин, зачекайте 3-5 хв і потім звільніть свій кишківник.

ДОМАШНІ ЗАВДАННЯ

  1. Налаштуйтеся на сухий голод
  2. Обов'язково всім зробити клізму
  3. Ходіть по практиці: Серце + Кров + Мозок + Нейрони + Очі + Вуха + Гормони + Фагоцити + Обмін речовин + Тіло + Серце&Мозг + Вдячність
ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ
2024. Всі права захищені
Made on
Tilda