Практика на голоді
"Ми народжуємося самотніми, ми живемо самотніми, ми вмираємо самотніми. Тільки в любові і дружбі ми можемо на якийсь час уявити, що ми не самотні“
– Орсон Веллс
Пошук себе, пошук своїх. Відповіді на питання "хто я, чого хочу, що можу" людина шукає в собі та навколо себе. Але це така внутрішня робота, наодинці з собою. І вона важлива для розвитку та зростання. Протягом всього життя, усвідомлено чи не дуже, люди вирішують ці питання, зіштовхуючись з викликами навколо.
Для людини є цінним те, що вона сама відкрила для себе, здогадалась. Це інсайт – власне відкриття, яке може відбутися тільки на основі свого власного життєвого досвіду. Підштовхувати, підказувати та давати поради найчастіше не працює. В якомусь сенсі це теж про самотність. Для того, щоб змінити своє ставлення до чогось та змінити щось в своєму житті, людині треба самій зробити свою внутрішню роботу.
Коли людина біжить від себе, наповнює своя життя аби чим, аби якими контактами, хоч би не зустрітися з собою. Так, оточення та соціальне життя для нас теж дуже важливе, але його якість залежить від того, чи добре ми знаємо себе. Оточення дає певну інформацію про нас і цієї інформації так багато та вона дуже різноманітна. Тож треба мати добрі фільтри, щоб вміти просіювати цю інформацію, брати собі те, що підходить і відмовлятися від того, що не є «своїм». Ця навичка з’являється, коли людина наодинці зробила певну роботу над собою, змогла зупинитися, подумати, прислухатися до себе, мала ризик зустрітися з різними, іноді не дуже приємними, частинами себе.
Прогулянка сама з собою
Ви міняєте локацію, для того щоб поспостерігати за собою.
"Що я відчуваю? Як почуває моє тіло в новій локації? Як люди проживають в цій місцевості?"
Чи можливо Вас охоплює страх відчуження, ви ніби загубились.
Побудьте в своїй власній медитації. Відчуйте свою велич. Розширте свої можливості в просторі життя.