УРОК 44. Прийняття себе

Вітаю, любі учасниці!

Сьогодні з 08:00 ми виходимо з голоду.

Нагадую схему виходу:

  • Ранок з 08:00

Вівсянка на воді 200 г - 300 г

Через 2 години - морквина терта з олією (оливковою, гарбузовою, соняшниковою). У моркву додаємо горіхи 20 - 30 г, родзинки, курагу (хто любить)


  • Обід

Один вид продукту, який ви самі собі обираєте (наприклад, риба, яйця, гречка тощо)

Вага – 300 г


  • Вечеря

Той самий вид продукту, як і на обід. При цьому ви можете приготувати його інакше (наприклад, на обід – омлет, на вечерю – варені яйця)

Вага – 300 г

НЕ МОЖНА вживати продукти зі списку обмежень: м'ясо, молочку, солодке, чай, каву, алкоголь.
Наступні 2 дні - дні відпочинку!
Можна їсти все та не забуваємо про обмеження проекту

Дотримуємося обмежень у дні відпочинку:

  • Не переїдаємо у дні відпочинку! На один прийом їжі не більше 300 – 500 г
  • Між їжею обов'язково 4 (!!!) години перерви
  • Після їжі не можна пити воду протягом 40-60 хв
  • Їжте дуже повільно і не поспішаючи. Ретельно пережовуйте їжу!
ПЕРЕХОДИМО ДО ТЕМИ
Ворожість до себе і постійна внутрішня боротьба можуть значно погіршити якість вашого життя. Для того, щоб знайти щастя, потрібно усвідомити безумовну цінність власної особистості, побачити власні достоїнства, перестати займатися безплідною самокритикою.
Що важливо зробити?
1) Познайомтеся зі своїми субособистостями
Психологічно ми схожі на картинки-пазли, складені з різних шматочків. Італійський психолог Роберто Ассаджіолі назвав їх субособистостями. Вони схожі на ментальні та емоційні костюми: ми надягаємо то одне, то інше, залежно від ситуації.

2) Пробачте себе за те, що ви зробили в минулому
Ми всі люди з плоті і крові. Кожен з нас зробив те, про що потім пошкодував. Кожен когось образив. Але ми не повинні вічно сумувати чи соромитися. Помилка, яку ви зробили, не робить вас безнадійно розпещеною людиною. Проаналізуйте ситуацію і рухайтеся далі своїм життям без тягаря провини.

3) Дозвольте собі зазнати невдачі
Те, що ви час від часу зазнаєте невдачі, не означає, що ви зовсім нехороші. Неможливо досягти успіху завжди і у всьому. Тільки ті люди, які нічого не роблять, ніколи не зазнають невдачі. Тому не бійтеся виглядати безглуздо. Будьте готові посміятися над собою і не намагайтеся ставитися до себе погано, якщо не все у вашому житті йде за планом.

4) Задайте питання: «Що я люблю в собі?»
Запишіть 30-60 речей (як мінімум!), які вам подобаються в собі. Це можуть бути якісь якості, навички, елементи зовнішності, вчинки. Нічого страшного, якщо ви повторитеся кілька разів. Не думайте про це. Головне, виконати завдання до кінця. Пишіть все, що прийде в голову і якомога швидше. Якщо не перебивати, вистачить і 20-30 хвилин. Ця вправа допоможе вам відкрити для себе речі, на які ви рідко звертаєте увагу. Наступного разу, коли у вас виникне спокуса покритикувати себе, згадайте все хороше про вас.

5) Ставтеся до свого тіла доброзичливо
Не можна любити себе і одночасно критикувати свою зовнішність, сідати на строгу дієту або виснажувати організм додатковими тренуваннями.

6) Цінуйте свою унікальність
Не забувайте, що ви унікальна особистість зі своїми талантами, інтересами, здібностями та сприйняттям світу. Іншого подібного немає у всьому Всесвіті. Навіть одного цього достатньо, щоб почати цінувати себе.
Завдання по темі
Підготуйте документи:
  • Свідоцтво про народження
  • Паспорт
  • Дипломи, сертифікати, атестації
  • Інші документи з вашими досягненнями
  • Свідоцтва про народження дітей тощо

Усвідомте, скільки досягнень у вашому житті, і згадайте і запишіть ситуації, коли ви отримували ту чи іншу нагороду/диплом/сертифікат.

ДОМАШНІ ЗАВДАННЯ

  1. Виконайте завдання та напишіть свої відчуття в чаті
  2. Ходіть по практиці: Серце + Кров + Мозок + Нейрони + Очі + Вуха + Гормони + Фагоцити + Обмін речовин + Тіло + Серце&Мозг + Вдячність
ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ
2024. Всі права захищені
Made on
Tilda