УРОК 1 - Закони Всесвіту

Доброго дня, любі учасники!

Розпочнімо з фундаментальної теми, де ви дізнаєтеся про Всесвіт, як він працює та місце людини в ньому. Можливо, з якоюсь інформацією ви вже стикалися в інших джерелах, а чимось вже керуєтеся у вашому житті.

Буду рада почути ваше бачення та особистий досвід у чаті.


«

Закон свободи волі та вибору

Він пов'язаний з поняттям мультиваріантного світу, яке обгрунтував американський фізик Х'ю Еверетт і покалв основою свого езотеричного вчення Вадим Зеланд, описавши його у книзі "Трансерфінг Реальності". Суть закону полягає в тому, що кожна людина має вибір, який вона робить щодня. Яким буде він - залежить лише від людини, і вона відповідає за наслідки цього вибору.

«

Закон тяжіння

Подібне притягує подібне. До вас притягується те, що у вас усередині. Якщо ви щасливі та гармонійні, до вас притягуються щасливі та гармонійні люди. Якщо ви песимісти та скептики, вважаєте, що у світі все жахливо - ви притягуєте подібних людей та обставини. Щоб перестати притягувати негативні події, треба перестати випромінювати негативні думки та емоції.

«

Закон достатку

Всесвіт багатий для всіх. У ньому є необмежена кількість ресурсів для будь-якої людини. Але фактично лише невеликий відсоток населення Землі процвітає, купається в розкоші. Інші люди знаходяться або за межею бідності, або борються за виживання день за днем, заробляючи гроші. Тому що у більшості людей переважає свідомість нестачі - "всього на всіх не вистачить".

«

Закон еволюції

Фізичне тіло обмежене за часом життя. Але в якому саме віці прийде справжня старість, залежить від вас, від вашого бажання постійно розвиватися. Як тільки людина перестає еволюціонувати, вона починає старіти. Старим можна стати і в 30 років.

«

Закон причини

Те, що ви маєте зараз - це результат ваших минулих виборів та дій. У будь-якої події є причина - дія, яку ви вчинили раніше. Якщо ви не хочете мати в майбутньому те, що маєте сьогодні, ухваліть рішення йти іншим шляхом. Прийміть відповідальність за себе. Згадайте, які саме вибори привели вас до цього результату та почніть діяти по-іншому.

«

Закон розрізнення

Кожна людина має свою правду, своє бачення світу. Починаючи жити за цим законом, ви вважаєте, що у вас є своя істина, а в інших - своя. Істина інших анітрохи не гірша за вашу. Якщо це прийняти за аксіому, пропадуть конфлікти, зіткнення, суперечки, тому що ви перестанете нав'язувати іншим свою думку, картину світу.

«

Закон прохання

В Євангелії від Матвія сказано: "Просіть, і буде вам дано". Це означає: просіть у Всесвіту все, чого бажаєте - і отримаєте бажане. Будьте наполегливими, бо додано: "Тому, хто стукає, - нехай відкриється". Умова виконання ваших прохань лише одна: просячи, самі будьте щедрі.

«

Закон обміну енергією

Все складається з енергії. Енергія завжди перебуває у русі. Людина постійно обмінюється енергією з іншими людьми. У всьому має зберігатися баланс. "Якщо десь убуло, то десь прибуло". Енергія нікуди не зникає. Що більше ви віддаєте, то більше отримуєте.

«

Додатково прослухайте аудіо, де я більш детально розказую про вплив цих законів на особистість

ДОМАШНІ ЗАВДАННЯ

  1. Напишіть у чат, як ви відноситеся до кожного закону та які закони ви вже використовуєте у вашому житті. За бажанням можете дописати ваші особисті закони, за якими ви живете.
  2. Зробіть фото у купальнику або білизні + заміри ДО курсу (об'єм грудей, талії, стегон, вагу). Цю інформацію потрібно надіслати у чат
ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ
2024. Всі права захищені
Made on
Tilda