УРОК 10. Образи на оточуючих людей

Вітаю, любі учасниці!

Пропоную сьогодні цілий день присвятити темі ВІДНОСИН.

Без розбору стосунків далі йти важко. Чому? Тому що на ментальному рівні в організмі за життя накопичилося багато "бруду" від неправильно збудованих стосунків. Навіть кишківник до кінця не почистить ніякий магній, поки у вас у відносинах багато осаду та бруду.
Як пропрацювати цю тему?
1) Напишіть, на кого ви ображаєтесь (список не менше 4-5 імен)
!!! Жодних розмов про те, що "я не ображаюся", я не приймаю.
Ви повинні покопатися в собі і знайти, можливо з дитинства, якісь образи на родичів, з якими здається, що ви впоралися, але якщо колупнути - вони все ж таки є. Можуть бути образи на близьких людей, колишніх друзів, колег по роботі тощо.
Нам з вами бажано пропрацювати всі образи, бо коли почнете проходити ПТТ, вони у вас будуть виходити назовні. Це потрібно зробити чим швидше, тим краще, бо коли пропрацювати їх на початку - це виходитиме набагато легше і краще.
Інакше робота над образами буде займати у вас дуже багато часу та сил, тому що все одно буде постійно сигналити.

2) Незакінчені відносини (1-2 імені)
Це такі відносини, в яких не обов'язково були образи, вони начебто закінчилися, але залишилася недомовленість, незавершеність.
Можливо, Вам не зрозуміло, чому вони закінчилися. Пошукайте, чому ви досі не можете розібратися у їхньому завершенні.

3) Список людей, які викликають у вас яскраві негативні емоції (злість, лють, гнів тощо)
Якщо щось вибухонебезпечне виникає всередині при думці про цю людину, напишіть, хто це і чому до вас приходять по відношенню до нього такі емоції. Вони приходять періодично чи тільки при думці про нього?
Ваші негативні емоції дуже важливі, їх треба відчути та зрозуміти.

4) Мій кумир: на кого хочу бути схожим і чому?
Це може бути не одна людина, але мені хочеться знати, на кого ви хочете бути схожими. Виберіть таку людину: це може бути знаменитість або хтось із вашого близького оточення, і напишіть, чому ви хочете бути схожим саме на неї.

ДОМАШНІ ЗАВДАННЯ

  1. Ходимо по практиці: Серце + Кров + Мозок + Нейрони + Очі + Вуха + Гормони + Фагоцити + Обмін речовин + Тіло + Серце&Мозг + Вдячність
  2. Напишіть відповіді на запитання вище у закритий чат
ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ
2024. Всі права захищені
Made on
Tilda