УРОК 20. Страх майбутнього

Вітаю, любі учасниці!

Сьогодні з 08:00 ми виходимо з голоду.

Нагадую схему виходу:

  • Ранок з 08:00

Вівсянка на воді 200 г - 300 г

Через 2 години - морквина терта з олією (оливковою, гарбузовою, соняшниковою). У моркву додаємо горіхи 20 - 30 г, родзинки, курагу (хто любить)


  • Обід

Один вид продукту, який ви самі собі обираєте (наприклад, риба, яйця, гречка тощо)

Вага – 300 г


  • Вечеря

Той самий вид продукту, як і на обід. При цьому ви можете приготувати його інакше (наприклад, на обід – омлет, на вечерю – варені яйця)

Вага – 300 г

НЕ МОЖНА вживати продукти зі списку обмежень: м'ясо, молочку, солодке, чай, каву, алкоголь.
НАСТУПНІ 2 днІ - ДНІ ВІДПОЧИНКУ!
МОЖНА ЇСТИ ВСЕ ТА НЕ забУваЄмО про обмеження проектУ

Дотримуємося обмежень у дні відпочинку:

  • Не переїдаємо у дні відпочинку! На один прийом їжі не більше 300 – 500 г
  • Між їжею обов'язково 4 (!!!) години перерви
  • Після їжі не можна пити воду протягом 40-60 хв
  • Їжте дуже повільно і не поспішаючи. Ретельно пережовуйте їжу!
Переходимо до теми
Страх перед майбутнім в тій чи іншій мірі притаманний кожній людині. Навіть позитивні життєві події, такі як народження дітей або омріяний переїзд, можуть викликати страхи через невідомість, не кажучи вже про епідемії, війни або стихійні лиха.

Якщо вчасно не прийняти свій страх і не зосередитися на проблемі, зробити це в майбутньому буде набагато складніше. Страх залишиться непомітним на підсвідомому рівні.

Коли ви зізнаєтесь собі, що у вас є проблема, страх набуває відчутної форми. Вам стане простіше контролювати свої емоції. Контроль над власним життям додає впевненості та сміливості. Запитайте себе, чи не загрожує це здоров'ю, свободі та життю? Якщо всі три відповіді негативні, то інстинкт самозбереження «послабить хватку» і буде більше легкості.

Мета страху - сигналізувати про небезпеку. Коли ви зрозумієте, що вам нічого не загрожує, ви станете менш тривожними.
Ми завжди боїмося невідомого, воно здається нам ворожим і небезпечним. Все, що вам потрібно зробити, це розставити всі крапки над «і». Промовте запитання та відповіді вголос або запишіть їх на папері. Може виявитися, що все набагато простіше, ніж ви думаєте.
Дії допомагають отримати факти та ясність, тоді як бездіяльність допомагає створити фантазію ще більшої невизначеності та почуття страху чи тривоги
Ще один важливий і ефективний психологічний прийом в боротьбі зі страхами - довести їх до абсурду. Продумайте і скажіть найстрашніший сценарій.

За допомогою цієї техніки більшість страхів можна просто розчинити. Потрібно сказати собі: «Я зможу це зробити, навіть якщо це станеться найгіршим чином!». У якийсь момент ви зрозумієте, що страхи і тривога – це не що інше, як емоції. Всі вони втратять свою силу, як тільки ви перестанете їх годувати.
Завдання для виконання:
1. Коли ви відчуєте свою фізичну силу, постарайтеся знайти свою життєву опору: хто або що дає вам сили рухатися і розвиватися? Згадайте, в чому полягала ваша суперсила в мирному житті?
2. Позначте свою територію відпочинку, любові та релаксу. Що робить вас щасливим? Хто надихає? Подумайте, чим ви можете бути корисні собі і своїм близьким, щоб ваша територія любові була захищена і максимально комфортна.
3. Створіть дорожню карту свого життя: закрийте очі і уявіть ідеальну картину свого життя до найдрібніших деталей. А потім візьміть аркуш паперу, розділіть його навпіл, і зліва запишіть все, що ви намалювали в своїй уяві, а праворуч напишіть, що вам потрібно зробити для цього.

Пам'ятайте, що важкі часи – це не лише великі виклики, а й неймовірні можливості. І ми ніколи не знаємо, на що ми дійсно здатні, поки не опинимося в скрутному становищі. Головне – ніколи не здаватися!

ДОМАШНІ ЗАВДАННЯ

  1. Виходіть з голоду за правильною схемою входу
  2. Ходіть по практиці: Серце + Кров + Мозок + Нейрони + Очі + Вуха + Гормони + Фагоцити + Обмін речовин + Тіло + Серце&Мозг + Вдячність
  3. Дайте відповіді на запитання із завдання вище та напишіть відповіді в чат
ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ
2024. Всі права захищені
Made on
Tilda