УРОК 24. Голод 3 дні
12.04, 13.04, 14.04 – 3 дні на воді!
ПРОТЯГОМ ДНЯ ВИПИВАЄМО чистої води 3-4 л + допускається чай з ромашкою

ВИХОДИМО З ГОЛОДУ - 15.04 о 8:00
Голод – це не страх, це зцілення
Це треба відчувати, проживати і пам'ятати, що коли ти не їси, ти стаєш сильнішим, розумнішим, здоровішим, красивішим. Це коли ти не їси. Кожна година, яка буде у ваші голодні дні, буде давати вам багато сил, хоча вона буде здаватися вам іншою.
Це пов'язано з тим, що ви звикли харчуватися дуже легкою енергією, яка виходить від дуже доступної і видимої їжі, а не тією енергією, яка дає неймовірні сили для звершень. Якщо у вас дуже, дуже сильний головний біль, поговоріть зі своїми нейронами. Зайдіть у свій Мозок, знайдіть кімнату, на дверях якої написано «Мудре Тіло», і скажіть своєму Тілу: «Тіло, ти складаєшся з клітин. Моє тіло - це мудрець. Треба жити так, щоб твоє життя не зруйнувалося, а стало прекрасніше".
Якщо завтра або післязавтра дуже важко, ви спокійно заходите в цю кімнату. Навчіть свої нейрони рухатися і жити, запускайте їх в цю кімнату. Дозвольте їм взаємодіяти з клітинами крові, від яких віє мудрістю та силою в генетичному коді, який ви бачили.

Коли вам буде важко або страшно, зайдіть в кімнату Мудрого Тіла, і вам відразу стане легше

Потрібно усвідомлено прожити ці 3 дні!
Подивіться на своє тіло через нейрони, здорові та сильні. Саме таким, яким ви хочете його бачити - ідеальним і красивим. Уявіть собі красиве обличчя, підтягнуті м'язи. Приємно, коли ти здоровий і не маєш зайвої ваги. Ваш імунітет зараз починає підвищуватися і зростати. У нього розправляються крила, він стає на хвилю і робить те, чого раніше не робив.
Зараз ви запускаєте свій імунітет у владу, якої він ще не знає. Він почне справлятися з будь-якими хворобами, будь-якими вірусами, впорається з ними «на підході»: як тільки вони почнуть наближатися до вас, фагоцити приберуться. Ви навіть можете жити і бути поруч з людьми, які захворіють, але ви цього не зробите.
Ваше тіло запускається в оновлення, омолодження, красу, силу, здоров'я, а значить і радість. Посміхайтеся всі ці 3 дні, даруйте посмішки, і до вас прийде багато підтримки!

«
14.04 - День малоїдіння
Приготуйте на одній тарілці 20 різних продуктів розміром з ніготь (не використовуйте борошно, цукор, крохмаль, м'ясо, молоко). Сядьте зручніше і пережовуйте кожен продукт дуже повільно. Увімкніть усі свої смакові рецептори.
Сфотографуйте свою тарілку, надішліть фото в чат і напишіть, який з продуктів вас дуже здивував за смаковими якостями.

ДОМАШНІ ЗАВДАННЯ

  1. Три дні на воді і ромашковому чаї!
  2. Третій день голоду - займіться практикою малоїдіння
  3. Ходіть по практиці з темами, над якими працювали в попередні дні: Серце + Кров + Мозок + Нейрони + Очі + Вуха + Гормони + Фагоцити + Обмін речовин + Тіло + Серце&Мозг + Вдячність
ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ
2024. Всі права захищені
Made on
Tilda