УРОК 26. Рід
Рід всередині нас. Ми досі не розуміємо, яка сила прихована всередині кожної людини – забута, недооцінена, історично відкинута і захована глибоко в генетичній пам'яті всіх людей. Вона живе і тече за своїми законами, які нам до сих пір до кінця не відомі. Рід чекає свого часу, коли нащадки здобудуть мудрість своїх предків і відновлять силу свого роду.
Так що ж таке рід? За якими законами та нормативними актами він існує?
Історія сім'ї - це не тільки сімейні фотоальбоми, спогади про те, як жили бабусі і дідусі, їх батьки і прадіди. Це ціла «Скриня» інформації, яка впливає на нашу долю і вчинки, тим самим визначаючи наше життя. Немов два крила, вони дають вам силу і впливають на ваше життя від народження до смерті. Одне крило від матері, а інше від батька. Якщо ми з різних причин втрачаємо зв'язок з одним з крил, ми втрачаємо частину родового дерева. Це означає, що ми втрачаємо частину себе. Адже Рід - це сама людина і люди, які його створили. Вони пов'язані між собою кров'ю, спільною історією і являють собою спільну родову систему, джерело нашої життєвої сили. Це потужна коренева система, з якої ми черпаємо енергію, інформацію та досвід.

Права сторона - родовід батька

Ліва сторона - родовід матері

Погляньте на дерева, вкриті снігом. Вони здаються млявими, але їх коріння йдуть глибоко в землю, що забезпечує дерево всім необхідним. Воно залишається живим, незважаючи на будь-які морози, і цвіте навесні свіжим листям. Людина, яка відірвана від своєї сім'ї, дуже схожа на дерево без коріння. У його житті немає енергії, а життєві обставини, які він долає, даються йому з великими труднощами, його переслідують проблеми і складні ситуації. Зазвичай вона шукає відповіді на свої питання в навколишньому світі і в інших людях, хоча всі відповіді і рішення знаходяться в ній самій – варто лише підняти завісу і згадати предків.

У вашій родині набагато більше людей, ніж ви думаєте. Колишні чоловіки і дружини є членами роду. Ненароджені діти є членами роду. Ті, хто покінчив життя самогубством, є членами роду. Злочинці і зрадники також є членами роду. Всі люди, які були випадково забуті або навмисно стерті з пам'яті, є членами сім'ї. Ми їх не знаємо або не пам'ятаємо, але їх сила з нами. І на знак вдячності за цю потужну підтримку ми зобов'язані їм вшанувати пам'ять. Всі ті, хто з якихось причин був виключений з роду, всі вони можуть надати нам неоціненну допомогу. Адже сценарії їхнього життя сприяли розвитку всієї родини, збагачуючи її життєвим досвідом.

Енергія любові перетікає від предків до нащадків. І ні в якому разі не навпаки. Це означає, що вся енергія любові повинна бути спрямована на ваших дітей, а не на батьків. Коли діти залишаються без маминої енергії, це створює великі проблеми. Потрібно шанувати своїх батьків, поважати їх, але при цьому не ставитися до них, як до дітей, не переробляти їх по-своєму, а приймати їх такими, якими вони є – з любов'ю і вдячністю, якими б вони не були.
Як Рід впливає на долю людини?
Разом з родоводом передається багато речей. Це і здоров'я на генетичному рівні (про схильність всі прекрасно знають з дитинства, якщо хтось по лінії вже хворів), і установки (наприклад, якщо сім'я ніколи не жила в достатку, людині буде дуже складно визнати, що вона заслуговує кращого життя).

Якщо якась подія не вирішена предками, вона легко може повторитися у дітей, щоб система засвоїла свій урок. Наведу аналогію з тілом. В організмі багато органів, і кожен з них за щось відповідає. Виходить єдиний організм. Наш родовід – це один і той же організм. І якщо хтось зазнає невдачі в ньому, страждає весь організм. Саме тому, коли працюєш над собою, навіть одна людина, оновлення отримують усі.

Якщо з родичами трапилася якась страшна подія, то з психологічної точки зору маленькій дитині буде складно її «переварити». Як правило, у такої людини будуть виникати страхи, у когось з'явиться почуття провини, образи, сорому, і тоді людина піде і транслюватиме себе на світ через ці почуття, провокуючи відповідну поведінку оточуючих по відношенню до себе. Наприклад, жінка, яка відчуває провину, часто несвідомо грає роль жертви у стосунках і їй важко захищати свої кордони.
Завдання:
Намалюйте своє генеалогічне дерево
Кожен з нас є втіленням досвіду наших предків. Саме тому стало модним створювати дерево родичів – щоб знати, хто був хто свого часу. Які риси характеру ви могли успадкувати? Які проблеми були у вашої близької людини, за які ви тепер можете нести відповідальність? Так влаштована психологія родової системи. Цей досвід накопичується і має певний вплив на наше життя. Тому іноді ми чогось хочемо в житті, намагаємося чогось досягти, але не виходить. Своїми діями ми дуже далекі від того, чого хочемо. Якщо були проблеми в самореалізації, швидше за все, ви їх ввібрали, те ж саме стосується і відносин. Тому важливо бачити граблі, яких краще уникати.

В ідеалі потрібно знати історію предків до 7 покоління. Бо недарма слово “сім’я” складається з “сім” та “я”. Традиція знати і шанувати своїх предків була розповсюджена в попередніх поколіннях, проте, на жаль, майже забута в наш час. Також сім поколінь роду символізують сім енергетичних центрів — чакр людини. Кожне покоління формує в нашому житті певні аспекти.

Структурузовано сім поколінь роду виглядають так:
1 покоління — Я — формування нового досвіду.
2 покоління — Тато та Мама — виховання, формування нашого тіла та здоров'я. Саме батьки передають нам сімейні сценарії.
3 покоління — Дідусі та Бабусі — відповідають за інтелект, здібності та таланти.
4 покоління — Прадідусі та прабабусі — охоронці гармонії та радості у житті, а ще саме вони відповідають за наше матеріальне благополуччя.
5 покоління — Батьки прабатьків — відповідають за безпеку життя.
6 покоління — Діди прадідів, що налічує аж 32 особи — саме вони забезпечують зв'язок із традиціями. А ще 32 особи 6-ти поколінь символізують 32 зуби у людини. Кожний зуб пов’язаний з кожним предком.
7 покоління — Прадіди прадідів, їх кількість складає 64 людини — відповідають за країну, місто, будинок, в якому ми живемо. Ось що ми отримаємо, якщо розберемо по цифрах 64 людини: 6+4 = 10; 1+0 = 1. Так через сім поколінь все оновлюється та починається заново. Окрім того, з генетичної точки зору саме через сім поколінь оновлюються хромосоми і все починається з початку.

Дослідження роду є важливим ще і тому, що таким чином ви передаєте дітям та рідним глибинні знання власного походження та розуміння, ким вони є. З родинного дерева вони можуть черпати натхнення та сили, розуміючи, що за їхніми спинами стоять цілі покоління їхніх пращурів. Тому надзвичайно важливо навчати дітей триматися свого роду, шанувати традиції та передавати їх у спадок з покоління у покоління.

ДОМАШНІ ЗАВДАННЯ

  1. Створіть генеалогічне дерево. Відновіть зв’язок зі своїм родом. Коли будете ходити по практиці, дякуйте своєму родові, робіть поклони родові, посилайте молебні їх душам. Завдяки їм ви маєте життя
  2. Ходіть по практиці: Серце + Кров + Мозок + Нейрони + Очі + Вуха + Гормони + Фагоцити + Обмін речовин + Тіло + Серце&Мозг + Вдячність
ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ
2024. Всі права захищені
Made on
Tilda