УРОК 3 - Три пункта практики

Доброго дня, учасники!

Хочу познайомити вас з моєю практикою

Твоя Трансформація!

Прослухайте невелике вступне відео, яке у загальних рисах опише, що вас буде очікувати на практиці.

Переходимо беспосередньо до практики.

Вивчаємо перші три пункти


1
СЕРЦЕ
Серце – найголовніший орган, частина Бога у нас, храм Бога. Цей орган відповідає за почуття, емоції.

Прийміть той факт, що Ваше серце дуже красиве, чисте, сильне, мудре. Бог своє серце розділив для всіх людей, частинка Бога у кожній людині у кожному серці. Почніть дивитись на світ через своє серце. Пам'ятайте, що ваше серце, незважаючи на те, чи здорове воно, чи є захворювання - вже прекрасне.

Коли ви побачите своє серце, підніміть очі до неба, подивіться на світ і побачте його. Найголовніше – відчуйте, що Ви дивитеся на світ серцем, власною душею.

На рівні почуттів навчитеся відчувати серцем, тілом, кожною клітиною і зверху вам прийде потрібна інформація.
Як працює серце?
Подивіться пізнавальний мультфільм

2
КРОВ
Клітини крові (артерії, вени, капіляри) несуть дуже важливу інформацію, оскільки кров несе пам'ять наших предків. Батьки передали нам дуже багато інформації і нам потрібно навчитися розмовляти з ними.

Ви тільки уявіть: для того, щоб ви прийшли в цей Світ, скільки людей мали зустрітися, покохати один одного... Уявіть, що Рід на вас покладає велику місію, за Вашою спиною стоять тисячі поколінь. І всі вони передали якусь важливу інформацію, але щоб її отримати – треба навчитися спілкуватися з клітинами крові.

Кров виконує 8 основних функцій:
 • Гуморальна регуляція - перенесення гормонів медіаторів та інше
 • Регуляція водно-сольового обміну між кров'ю та тканинами
 • Поживна - вода, вітаміни
 • Дихальна - перенесення кисню та вуглекислого газу
 • Гомеостатична – підтримання гомеостазу
 • Захисна - знищення клітинних агентів, утворення імунних комплексів
 • Терморегуляторна – регуляція температури тіла шляхом охолодження
 • Екскреторна – видалення з тканин кінцевих продуктів метаболізму, зайвої води та мінеральних солей

На крові працюємо вісім днів. Запит роду даємо на 8 днів і протягом 8 днів цей запит проходимо по крові щодня. Але перед цим потрібно почистити клітини крові та ваш Рід.
Подивіться на небо і побачте ваші вени, артерії, капіляри – як течуть струмки по вашому організму. Збагачуйте свою кров киснем, очищайте та зміцнюйте стінки судин.
Кров – це духовний запит. Як правило, коли ми щось хочемо дізнатися, ми звертаємось до світу, а це неправильно!
У будь-якому запиті спочатку має йти питання, звернене до Бога. І саме на крові формується такий запит, оскільки кров відповідає за духовність.
Духовність має бути основою формування майбутнього!
Як ходити на пункті КРОВ?
Представляємо кровоносну систему як на зображенні з анатомічного атласу. Уявляємо, як по всіх судинах біжить кров. Відчуйте, як по судинах біжать мільйони окремих клітин крові.

Клітини крові одні з найважливіших у нашому організмі.
 • По-перше, вони найближче до Бога.
 • По-друге, клітини несуть вам найважливішу і необхідну інформацію. Клітини крові містять пам'ять поколінь величезної кількості предків, які стоять за вашими плечима, і щоб навчитися користуватися цією інформацією, ви повинні навчитися спілкуватися з клітинами крові.

Уявіть собі, що ви бачите незнайомий вам світ із космосу, здалеку, з величезної висоти. Ми бачимо з космосу річки як артерії Землі; так і артерії, вени, капіляри - як річки та струмки по всьому вашому організму.

Ви спочатку не заглиблюйтесь всередину, а подивіться на відстані, навчіться бачити вашу кровоносну систему загалом. І зробіть перше і важливе: почистіть її і збагатіть киснем. Кров почне змінюватися, стане спочатку яскравішого кольору, а потім почне світитися блакитним світлом. Потрібно тим часом уявляти, що ви збагачуєте свою кров киснем, очищаєте її, зміцнюєте стінки судин.

Після 2-3 тижнів ви почнете знайомитися з клітинами крові ближче, навчитеся бачити в них мудреців, філософів, які будуть давати вам приголомшливу інформацію. Але це може відбуватися і на початковому етапі.

Коли ви починаєте ходити і замислюєтеся про кровоносну систему, вам будуть приходити картинки, інформація, відповіді на важливі для вас питання, рішення, які ви давно не можете прийняти, і раптом ви починаєте розуміти, як це зробити правильно. І не хвилюйтеся, що в такі моменти ви ніби відволіклися від системи, вийшли з неї, насправді це не так!
Саме момент між кровоносною системою та мозком - це період, коли МОЖНА і ВАЖЛИВО задуматися про справи насущні і вирішити їх.
Як працює кров?
Подивіться пізнавальний мультфільм
Кровоносні судини (Анатомія)
Про еритроцити
Еритроцити, також відомі як червоні кров'яні тільця, - клітини крові хребетних тварин (включаючи людину) та гемолімфи деяких безхребетних.
Вони насичуються киснем у легень чи зябрах і потім розносять кисень тілом тварини.

Цитоплазма еритроцитів багата на гемоглобін — пігмент червоного кольору, що містить двовалентний атом заліза, який здатний зв'язувати кисень і надає еритроцитам червоного кольору.

Людські еритроцити – дуже маленькі еластичні клітини дископодібної двояковогнутої форми діаметром від 7 до 10 мкм.

3
МОЗОК
Мозок - найголовніший керівник нашого життя та найрозумніший. Клітини в мозку керують тілом та всіма органами.
Лобна частка кори головного мозку відповідає за мову, прийняття рішень, планування, встановлення цілей, увагу, співпереживання іншій людині.
Потилична частка головного мозку відповідає за зір та обробку візуальної інформації.
Права півкуля "відповідає" за ліву половину тіла, ліва - за праву половину.

Вороги нашого мозку: фізичні травми, алкоголь, наркотики та цукор. Коли ми їмо солодке щодня слабшає здатність мозку, мозок йде в «автопілот».

Побачте свій мозок, покрутіть його, подивіться від чого втомився ваш мозок (контролювати, приймати важливі рішення, виконувати завдання). Подумайте, чому Ваш мозок так багато виконує, контролює? Або навпаки ні про що не думає чи не хоче думати. Мозок може світитися як яскрава куля.

Наш мозок має величезні ресурси, щоб зберігати спогади обсягом приблизно за 3 млн років. Необхідно поступово «заливати» підсвідомість новими позитивними переконаннями, звичками та якостями. Не потрібно різко прибирати старе.
Декілька цікавих фактів про МОЗОК
 • Під час неспання наш мозок генерує від 10 до 23 Вт енергії, якої достатньо для живлення лампочки
 • Середня кількість думок, які проносяться в нашій голові щодня – 70 000!!!
 • Одна з теорій припускає, що сни служать нам для того, щоб очистити сміття з нашої свідомості
 • Сигнали в нервовій системі людини досягають швидкості 288 км/год
 • Мозок необхідно тренувати так само, як і м'язи: чим більше тренуєш – тим більше він росте
 • Заняття незнайомою діяльністю – найкращий спосіб розвитку мозку
 • Фізичні тренування допомагають тримати мозок у тонусі. Регулярне спортивне навантаження сприяє збільшенню кількості капілярів у мозку, що відповідно покращує доступ кисню та глюкози. Достатньо регулярних занять по 30 хв 2-3 рази на тиждень
Як працює мозок?
Подивіться пізнавальний мультфільм

ДОМАШНІ ЗАВДАННЯ

 1. Ходіть по практиці: Серце + Кров + Мозок
 2. Напишіть у чат, що ви побачили, і ваші думки на цю тему
ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ
2024. Всі права захищені
Made on
Tilda