УРОК 35. Багатство

Вітаю учасниці!

Сьогодні поговоримо на протилежну до Бідності тему - Багатство

Чимало людей мріють про те, щоб бути багатими. Часто, коли з нагоди якогось свята вітаємо приятелів чи знайомих, бажаємо їм багатства.

Водночас нерідко доводиться чути запитання: може, бути багатим – це щось погане, гріх? Так це чи ні?

Або таке: а як розбагатіти?


Не кожен може бути багатим. Люди мають різні таланти, серед них – помножувати те, чим володіють, тобто багатіти.

Як і всі інші таланти, цей талант також походить від Бога. Тож, очевидно, багата людина мусить мати відповідний стосунок до свого Творця.

Якщо багатство набувається чесно і завдяки Богом даних талантів, то бути багатим, звичайно, не є гріхом, можна навіть сказати, що це благословення для людини та її довкілля.

Сьогодні ми часто вживаємо слово "олігарх", щоб описати дуже багату людину, яка завдяки своєму майну має великий вплив на життя суспільства. Але найголовніше збагачення це бути багатим Душею. Душа, яка розвивається, розкриває місію, призначення, всі вміння і таланти Творця в собі - багата, мудра, могутня особистість земного життя.

Найбільше лихо для багатої людини – це думати, що вона вже не потребує Творця, що все може і що їй усе дозволено. Таку позицію висловлює популярна фраза "усе на світі можна купити". На жаль, не все можна купити. Приходить період, коли статки та гроші не можуть виконати бажане, це стосується здоров’я. Чому? Тому що людина порушила певний закон Всесвіту. Про ці закони ви чули в попередніх уроках.

Багатство для кожної людини - окремий напрямо: хтось багатий на вміння, хтось багатий на друзів, хтось багатий фінансово, хтось багатий Душею і т.п.

Види багатства

Багатство можна виміряти з економічної точки зору, але також можна виміряти з моральної, соціальної чи антропологічної точок зору. Багатство - це поняття, яке може мати багато значень.


З цієї причини можна виділити декілька типів багатства:

  • Фінансове чи економічне багатство
  • Соціальне багатство або особисте багатство
  • Тимчасове багатство
  • Фізичне багатство
  • Моральне багатство
  • Інтелектуальне багатство

ДОМАШНІ ЗАВДАННЯ

  1. Ходіть по практиці та пропрацьовуйте тему: Серце + Кров + Мозок + Нейрони + Очі + Вуха + Гормони + Фагоцити + Обмін речовин + Тіло + Серце&Мозг + Вдячність
ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ
2024. Всі права захищені
Made on
Tilda