УРОК 39. Невиконані обіцянки
Чому ви повинні серйозно ставитися до своїх обіцянок?
  • Одна невиконана обіцянка провокує іншу. Коли ви розумієте, що порушуєте своє слово, це мучить вас, мучить на підсвідомому рівні і забирає вашу енергію. З'являється дискомфорт, занепокоєння і почуття провини. І ці почуття в кінцевому підсумку значно зменшують шанси на те, що ви виконаєте свою обіцянку наступного разу.

  • Невиконані обіцянки підривають вашу впевненість у собі. Коли ви даєте комусь своє слово, але не дотримуєтеся його, ви розчаровуєте і підриваєте довіру цієї людини. І вас пригнічує думка про те, що ви когось підвели. Коли ви не виконуєте свою обіцянку перед собою, ви підсвідомо переживаєте почуття як кривдника, так і жертви. Щоб повернути собі довіру, дотримуйтесь свого слова.

  • Ви позбавляєте себе можливості бути кращою людиною. Навряд чи ви обіцяєте собі почати курити, їсти більше фастфуду і читати якомога менше книг. Швидше за все, ваші обіцянки все таки позитивні. А коли перестаєш їх робити, то відсуваєш себе на другий план: виправдовуєшся, шукаєш виправдання, щоб зайнятися «важливішими» справами, поступово забуваєш про позитивні наміри.

  • Низка невиконаних обіцянок може вплинути на самооцінку. І не в кращу сторону. І всьому виною постійний сором і розчарування, що ви порушили своє слово.
Як виконати свої обіцянки перед собою:
1. Не обіцяйте того, чого не можете зробити
Будьте вибіркові, ставте перед собою реалістичні та продумані цілі. Якщо ви з самого початку сумніваєтеся, що впораєтеся з цим, краще відкласти ідею і переключитися на те, що можна змінити прямо зараз.

2. Подумайте, що вам потрібно, щоб виконати обіцянку
Підготуйте план: з чого і коли ви почнете, скільки часу дійсно готові присвятити, що може вам допомогти або перешкодити. Записуйте все, що вважаєте за потрібне і корисне, зосередившись на конкретному завданні.

3. Встановіть у своєму календарі дедлайн, до якого ви маєте намір дотримуватися, і стежте за ним.
Це допоможе вам зрозуміти, наскільки реалістичною та досяжною є мета, враховуючи інші ваші зобов'язання.

4. Не перестарайтеся з багатозадачністю
Відокремте важливе від термінового, і не забувайте про пункти 2 і 3. Якщо не виходить, виберіть техніку тайм-менеджменту і навчіться організовувати свій час.

«
Завдання по темі
  1. Запишіть для себе ті важливі мрії, які ви хочете здійснити.
  2. Запишіть конкретний план дій і запустіть його на практиці.

ДОМАШНІ ЗАВДАННЯ

  1. Виконайте для себе завдання, описані вище
  2. Пройдіть Практику на цю тему, запустивши реалізацію своїх мрій: Серце + Кров + Мозок + Нейрони + Очі + Вуха + Гормони + Фагоцити + Обмін речовин + Тіло + Серце&Мозг + Вдячність
ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ
2024. Всі права захищені
Made on
Tilda