УРОК 40. Архетипи жінки
Чоловіки іноді жартують: "Хочеш мати розумну, красиву та мудру жінку, тоді доведеться одружитися тричі!" Чи варто з цим погоджуватися? Напевно, щось у цьому є. Пояснюю чому.
Стани жінки
Кожна жінка має свій внутрішній стан, з яким постає перед чоловіком. І тут неважливо, яку роль в житті він для неї відіграє: чи то чоловік, чи то друг, чи то коханець, шанувальник тощо.
Що це за стани? Королева, Жриця, Наставниця, Коханка, Дівчинка. Від того, хто із цих "дам" у вашій підсвідомості переважає, залежить не лише ваше життя, а й життя вашого супутника.

Королева
Нею захоплюються не лише чоловіки, а й жінки. Адже вона така розкішна, вишукана, впевнена, цілеспрямована і в більшості випадків – самотня. Королева всіх тримає на відстані. Вона з тих, хто вміє собою надихнути інших. У неї мало подруг, багато шанувальників. Своєю власністю Королева притягує до себе слабких чоловіків (які шукають так би мовити матусю) і відштовхує сильних (які і так знають, що і коли треба робити без додаткових вказівок). Через свою холодність її серце завжди закрите. Вона не вміє любити, тим паче цінувати.

Господиня
Це жінка, яка ладна всю себе повністю присвятити чоловіку. У неї завжди є що поїсти, прибрано, все попрасовано. Все-все просто ідельно. Така жінка опікує чоловіка з усіх боків. Вона, ніби мама, тремтливо турбується про нього. Господиня завжди все зробить краще сама, ніж буде турбувати свого чоловіка. І для цього в неї завжди є багато причин типу "В нього немає часу", "Він зробить не так", "Він не по цьому", "Він дуже втомлений" тощо. З нею чоловік перетворюється на домашнього котика або заводить "помічницю", тобто коханку. Адже чоловікові в першу чергу потрібна жінка, мама у нього вже є.

Наставниця
Це жінка-стратег, сірий кардинал. Наставниці чоловік потрібен для забезпечення та реалізації усіх її нереалізованих планів та мрій. Зазвичай, така жінка мало чого самостійно у житті досягає. Наставниця з тих, хто загрібає жар чужими руками. Вона завжди все про всіх знає і нічого не розповість про себе. Живе по принципу: якщо все добре, "Я" - молодець, це все мої ідеї; якщо щось не так - винні всі, окрім неї.
З такою жінкою, чоловік втрачає себе як особистість, адже все життя служить реалізації планів та мрій Наставниці, яка досить рідко буває задоволена життям.

Стерво
У цій жінці поєднано все – стратегія, розум, пристрасть, любов… Вона знає, де яку роль зіграти, коли і яку маску одягти. Перед нею не встоїть жоден чоловік. На сході жінку з такими здібностями називають Гейшею. Їх не люблять жінки і обожнюють чоловіки. Амплітуди енергії Стерв аж зашкалюють. З нею чоловік або досягає неймовірного успіху, або повністю опускається на дно.

Дівчинка
Жінка, яка психологічно веде себе як маленька дівчинка. Вона постійно ображається, рідко працює і самореалізовується. Чоловіка одразу шукає статного, який буде для неї виконувати роль батька. Зазвичай це жінка 3Д формату. Вона дуже емоційна, дуже любить увагу, дуже несамостійна. З нею чоловік почуває себе досить значимим, важливим і потрібним. Та приходить час і це починає втомлювати. З часом у чоловіків з’являється відчуття образи, непорозуміняня і звичайно ж вини. Її "маленьку дівчинку" чоловік покине рідко, через її ж несамостійність. Але однозначно буде шукати собі більш ресурну супутницю чи помічницю.

«
Рекомендації по використанню
Медитація "Ви - дуже красива!"
Слухайте медитацію кожного разу, коли захочете знайти внутрішню опору, розкрити свою жіночність та ввімкнути жіночі енергії.

«
Ось так все і банально і просто. Думаю, тепер ви розумієте, чому чоловіки з кожною жінкою ведуть себе по-різному!

Цікаво, що за класикою жанру кожна жінка поєднує в собі два типи, але один обов’язково переважає.

Якщо ви впізнали себе і задоволені своєю життєвою позицією - це добре. Якщо ж ні, працюйте над собою, адже бездоганності немає меж. Все у ваших руках!

ДОМАШНІ ЗАВДАННЯ

  1. Подумайте і напишіть в чат, який архетип у вас домінує? А який ви хочете відкрити для себе? В zoom буде обговорення.
  2. Ходіть по практиці: Серце + Кров + Мозок + Нейрони + Очі + Вуха + Гормони + Фагоцити + Обмін речовин + Тіло + Серце&Мозг + Вдячність
ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ
2024. Всі права захищені
Made on
Tilda