УРОК 42. Внутрішня сила
Внутрішня сила — це сила духу, сукупність вольових якостей, що дозволяють долати різні життєві труднощі. Відповідно проявляється вона в стресових випадках, коли людина, відчуваючи, що вона не може контролювати ситуацію, все одно продовжує діяти "на характері".

Ця якість буквально наділяє людей надлюдськими здібностями, дозволяючи їм проходити там, де зламаються навіть двометрові "бугаї". Внутрішня сила не залежить від віку або інших параметрів людини.

Проявитися вона може у будь-кого, головне не пригнічувати її. Основними чинниками, що пригнічують розвиток внутрішньої сили можна вважати: шкідливі звички, комплекси, негативний настрій, стреси, страхи, образи, переживання, втому.
Можна виділити п'ять основних компонентів, які складають внутрішню силу людини:
• Сила духу - це стержень особи
• Життєва енергія - все, що необхідно для життя
• Сила волі - внутрішній резерв, що відкривається під час труднощів
• Самоконтроль - уміння контролювати своє тіло і думки
• Психічна енергія - емоційна і психічна стійкість
Їх взаємодія і визначає наскільки сильною виявиться людина в тій або іншій ситуації, тому дуже важливо приділяти увагу розвитку кожного з цих компонентів.

Сила духу - уміння брати відповідальність за своє життя на самого себе. Вона визначає рішучість людини, його характер і напористість. Розвивається вона як за допомогою фізичного саморозвитку, так і духовного самоудосконалення.
Життєва енергія має на увазі під собою необхідні ресурси для активності. Усі процеси, що відбуваються в організмі, потребують енергії. Вона поповнюється за рахунок поживних речовин, які ми споживаємо. Адже ми складаємося з того, що їмо.

Сила волі - уміння рухатися до наміченої мети, незважаючи на усі перешкоди і труднощі. Зміцнюється вона у боротьбі зі своїми слабкостями, страхами і стереотипами. Щоденна робота над самим собою - краще гартування своїх вольових якостей.

Самоконтроль дозволяє у будь-якій ситуації не втрачати над собою контроль.

Внутрішня сила базується на внутрішньому спокої і холоднокровності. Розвивати уміння самоконтролю необхідно виходячи із зони свого внутрішнього комфорту. Адже проявляється ця якість тільки в незвичних ситуаціях.

Психічна енергія - емоційна стабільність людини, уміння його контролювати свою психіку, особливо найтемніші її куточки. Зміцнення розуму не менш важливе, чим вправи на розвиток сили, витривалості або спритності.
Внутрішня сила людини не піддається виміру або аналізу. Вона виникає в результаті дії стресових чинників і затихає в періоди стабільності і комфорту. Внутрішня сила є в кожному з нас, просто у когось вона розвинена краще. Розвинути в собі цю якість можна за допомогою тренувань і саморозвитку. Головне завжди вірити в себе і свої сили, а також не забувати, що людина здатна на багато що, якщо цього захоче.

Ви напевно знаєте, наскільки потужна ваша внутрішня сила і як її розбудити? Я думаю, ви знаєте свою силу. Але ж ви хочете її збільшити, виростити, чи не так? Чому? Ми жінки, дівчата, навіщо нам внутрішня сила? Ми хочемо бути слабкими, щоб чоловіки носили нас на руках, любили нас, цінували, поважали і плекали.

Хм... Знаєте, як внутрішня сила може зменшити або збільшити нашу цінність? Я знаю. Коли ми дуже сильні внутрішньою силою, не зовнішньою силою, не тим, що ми рубаємо ліс на ходу, йдемо по життю, змітаємо все на своєму шляху, не тоді, коли ми «скачемо як кінь...» - ні, внутрішня сила інша, це коли ми ніжні, красиві, дуже жіночні і сексуальні, але при цьому відчуваєте стрижень всередині вас. Таких жінок не обманюють, їх дуже люблять, цінують. Ось це внутрішня сила.
Подумайте, будь ласка, яка внутрішня сила для вас? Як це проявляється у вас? Як ви хочете, щоб це проявлялося у світі?
Я не можу вирішити це за вас. Я можу вам сказати, але спочатку ви думаєте самі, тому що дуже важливо навчитися розуміти і відчувати, навіщо вам ця внутрішня сила, куди ви хочете її покласти, і взагалі, що це за визначення.
Я вивела свої АКСІОМИ для нарощування внутрішньої сили
Аксіома 1. Внутрішня сила наростає в момент вирішення важких завдань. Ми боїмося зіткнення з труднощами, намагаємося їх не помічати, відкласти на потім. Але проблема-то нікуди не йде і потихеньку виснажує нас. Якщо ви кинете виклик страху, подивитеся ситуації в обличчя і дозволите її, то ви безсумнівно станете сильніше! Коли ви вирішуєте проблему, її енергія переходить до вас, стає вашої особистої силою.

Аксіома 2. Потрібно правильно «конвертувати» енергію емоцій. Будь-які емоції мають як руйнівний, так і творчий потенціал. Негативні емоції – гнів, образа, розчарування – потенційно руйнівні. Але якщо вони все-таки виникли, то їх не потрібно пригнічувати, а їх енергію треба направити в творче русло: вирішити проблеми, змінити щось в собі, зробити те, що давно хотілося. Позитивні емоції (радість, захоплення, любов) потенційно творчі, але їх потенціал можна направити на поліпшення свого життя, а можна не використовувати зовсім або навіть застосувати далеко не кращим чином.

Аксіома 3. Використовуйте енергію натхнення. В ідей короткий термін придатності. Наприклад, прийшла вам в голову чудова думка, як відкрити свій бізнес, поліпшити своє життя і т.п. Робіть перші кроки негайно. Якщо ви скажете собі «здорово, але я займуся цим пізніше», енергія може розсіятися, натхнення і оптимізм вичерпаються, і все залишиться як було. Не відкладайте важливі справи на потім, робіть, поки є внутрішній вогонь!

Аксіома 4. Спілкуйтеся з позитивними людьми. Є люди, які крадуть наш час, нашу енергію, наше натхнення. Це песимісти, негативісти, скиглії, ледарі. Оточуйте себе позитивними людьми, сильними та рішучими.

Аксіома 5. Займайтеся спортом, творчістю та обов'язково енергетичними практиками. Виберіть для себе те, що підійде особисто вам. Спорт в будь-якому його прояві (від зарядки до більш серйозного рівня), танці, живопис, спів допомагають очищати голову від непотрібних думок і заряджати позитивом. Це ваші особисті джерела енергії, звідки можна черпати силу завжди. Без підзарядки внутрішню силу не наростити!

Аксіома 6. Візьміть собі за правило завжди бути самим собою – це одна з основних наших життєвих завдань. Кожна людина з’являється на світ з унікальним набором якостей, здібностей і талантів. Ми повинні жити своїм життям, а не намагатися бути правильними за мірками соціуму.

Аксіома 7. Ніколи ні про що не жалкуй. Все, що було зроблено, – це найкраще рішення з мільйона можливих на той момент часу. Не живіть заднім розумом, який нашіптує вам, що можна було зробити краще. Це всього лише ілюзія. Буде наступний момент – і ви зробите вже по-іншому.

«
Завдання по темі
Вирішіть для себе, яка ваша внутрішня сила, навіщо вона вам потрібна, і як ви хочете її проявити у світі.

Ви можете написати текст, наговорити голосом або записати відео. Головне, жити з цим питанням, не поспішати.
Живіть цим заданим вами алгоритмом - це важливо!
03.05 та 04.05 - 2 дні на воді!
останній прийом їжі - сьогодні о 19:00
ЗАВТРА необхідно пити чистої води 3-4 л + допускається чай з ромашкою

ДОМАШНІ ЗАВДАННЯ

  1. Дайте відповідь на питання про свою внутрішню силу - напишіть текст, голос або відео в чаті
  2. Ходіть по практиці: Серце + Кров + Мозок + Нейрони + Очі + Вуха + Гормони + Фагоцити + Обмін речовин + Тіло + Серце&Мозг + Вдячність
ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ
2024. Всі права захищені
Made on
Tilda