УРОК 47. Соціум
Суспільство може змінити людину як особистість. Наприклад, коли вона вступає в певну групу, то починає поводитися відповідно до учасників цієї групи, можливо, вона виключить спілкування з деякими людьми або стане слухати музику певного жанру, може змінити свою думку на певні речі. У результаті людина може змінитися до невпізнаваності.
Так само для прикладу можна взяти і паління, адже багато хто починає палити тільки тому, що його друзі курять. Це також своєрідний тиск на людину, вона не хоче відділятися чимось від своїх друзів, бути свого роду ізгоєм, а хоче бути нарівні з ними.
Способи впливу суспільства на людину
До суспільства відноситься все оточення людини, це його сім'я друзі, одногрупники, навіть інформація, яку вона отримує в процесі життя - це також свого роду суспільство. Людина багато в чому залежить від суспільства, від її оточення залежить образ думки, образ життя і фізичного здоров'я.

Пошук розумного балансу у відносинах людини і природи неможливий без з'ясування співвідношення, в якому сьогодні реально знаходиться природа і суспільство, а також ваги кожної з цих складових. Людство, незважаючи на всю свою сьогоднішню потужність і незалежність, є складовою частиною і продовженням еволюції природи. Навчіться слухати людей, взаємодіяти з ними. Кожна людина, яка прийшла у ваше життя, щось віддзеркалює Ваше і про Вас, а ви віддзеркалюєте їй щось своє.

Як ви спілкуєтеся з іншими людьми? Чи є у вашому спілкуванні зверхність? Так, «зверхність». Дехто з людей хоче показати при розмові зверхність у зв’язку зі своїми високими посадами та досягненнями в кар’єрному статусі. Але тут виростає прояв людського Его. Людина виростила собі его, а мала б думати про Душу. У цьому і полягає важливе завдання для людей: вміти балансувати.

Людина звикла судити людей по своїм критеріям, міркам та традиціям. І це сумно, тому що цього їй ніхто не дозволяв. Вчіться випромінювати добро та світло.
Завдання по темі
1. Поговоріть зі своєю Душею на практиці і дайте відповідь собі на наступні питання. Напишіть відповіді в чаті.
  • Як ви спілкуєтеся з оточуючими людьми?
  • Як ви на них реагуєте, як взаємодієте з ними?
  • Чи є у вас роздратування, образа на зовнішній світ або ви дієте з позиції любові всередині?
Якщо потрібно, очистіть свою Душу на практиці, відмовтеся від усіх образ і претензій до зовнішнього світу.

2. Навчіться застосовувати Добро на практиці, про що я розповідаю у відео.

ДОМАШНІ ЗАВДАННЯ

  1. Виконайте завдання та напишіть відповіді в чат
  2. Ходіть по практиці: Серце + Кров + Мозок + Нейрони + Очі + Вуха + Гормони + Фагоцити + Обмін речовин + Тіло + Серце&Мозг + Вдячність
ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ
2024. Всі права захищені
Made on
Tilda