УРОК 48. Легкість
Легкість - це стан розслаблення, повної довіри до цього світу і Творця, любові і розуміння до себе, своїх емоцій і відчуттів. У цьому стані немає претензій до себе, немає покарання, немає почуття провини.

Легкість сьогодні в дефіциті. Справжня, щира легкість. Не награна, адже фальшиву легкість видно. Легкість приймати життя з легкістю і здійснювати все легко – де знайти цей втрачений стан, за якого все в житті вдавалося?

Легкість! Коли вам легко? Думки швидко з’являються у голові: коли ви здорова, коли щаслива, коли безтурботна і ще, напевно, коли ви живете у красивому і безпечному світі. Мені легко, коли я не відчуваю тяжкості. Банально, але у легкості є протилежність – тяжкість. Значить, це різні сторони однієї медалі. Це два протилежних стани. Для достовірності потрібно розглядати легкість разом із тяжкістю.

Коли я відчуваю тяжкість? Напевно, у хвилини смутку, коли хворію і нездужаю, коли долаю страхи за майбутнє, коли я через щось переживаю, коли мою легкість хтось порушує, викликаючи мене на діалог з різними емоціями.

Як я бачу легкість і тяжкість в інших людях? У легких людей – радісні очі, що світяться. Рухи їхніх тіл природні й красиві. Думки їхні світлі і гнучкі. Вони люблять життя і займаються улюбленою справою.
Важкі люди постійно чимось незадоволені, у них змарнілі риси обличчя, сумні очі, а думки неповороткі як величезні камені. Їхні усталені погляди на світ заважають усьому оточенню. Біля них нестерпно знаходитись.

У жінки, коли з'являється легкість, граціозність і веселощі, чоловіки жваво реагують на це, особливо ті, які придавлені побутовими проблемами і метушнею. Жінки також реагують на легку жінку, але скупо, мовчать, ніби не помічають легкості. Значить, у легкості є якась цінність, яка необхідна і чоловікам, і жінкам. У легкості є щось справжнє. До легких людей тягне невидимим магнітом.

Що я відчуваю до легкості і до тяжкості? Якийсь невидимий голос у мені вирішує, що легкість – це добре, а тяжкість – погано. Наклеювання цих ярликів відбувається автоматично і несвідомо. Ясно, що ви хочете мати справу тільки з легкістю. А куди ви подінете свою тяжкість? Куди її подіти, якщо це частина мене?
Тяжкість – це невід'ємна частина мого життя, хочу я цього чи ні
Тоді що ж робити? Думаю, вам потрібно розвернутися обличчям до всіх станів, які приходять разом із тяжкістю. Вам потрібно усвідомлювати і шукати причини того, що відбувається в житті. Шукати відповіді на не зовсім приємні питання: Чому мої думки важкі? Чому люди відчувають тяжкість біля мене? Чому я стаю серйознішим і сумнішим із кожним роком? Де я втратила себе, свою безпечність, радість, безтурботність? Де я себе зрадила?

Тільки так, чесно дивлячись у себе, ви зможу знову бути собою і знайти справжню легкість, відчувати життя і дивитися в майбутнє з цікавістю. Із цих станів ви можете безмежно черпати легкість, радість, любов до життя і всього навколо. Легкість чекає на вас. Вона нікуди не поділася. Вона чекає на вас за дверима, відчініть двері і впустіть легкість в своє життя.
Отже, як включити цю легкість?
Завдання по темі
1. Подумайте, що потрібно робити, щоб опинитися в стані легкості?
2. Підключіть Практику і налаштуйте себе на стан легкості через Мозок (більш детально описано у відео).

ДОМАШНІ ЗАВДАННЯ

  1. Виконайте завдання та дайте зворотний зв'язок у чат
  2. Ходіть по практиці: Серце + Кров + Мозок + Нейрони + Очі + Вуха + Гормони + Фагоцити + Обмін речовин + Тіло + Серце&Мозг + Вдячність
ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ
2024. Всі права захищені
Made on
Tilda