УРОК 52. Ангел-охоронець
Згідно зі Святим Письмом, ангели – це безтілесні істоти, духи, створені Богом. Сьогодні зі зрозумілих причин ми не можемо точно знати, коли і як вони з'явилися, але існує загальноприйнята богословська думка, що це сталося ще до створення нашого світу.

Як і люди, всі ангели спочатку були створені добрими і світлими, але на Небесах була війна, описана в Апокаліпсисі, останній книзі Біблії, яку ще називають Одкровенням Іоанна Богослова. Вони стали тими, кого ми сьогодні називаємо демонами, полтергейсти та інша нечисть. Велика частина ангельського світу залишилася вірною Богу і до цього дня служить охоронцями і наставниками для кожного з нас.

Навіть злочинці, негідники, тирани та інші негідні люди мають своїх ангелів. І за великим рахунком, всі ми в тій чи іншій мірі негідні: хтось п'є, хтось любить брехати, хтось ображає близьких, а для когось гонитва за грошима перетворилася в сенс життя.
Як писали святі отці: «Коли ми робимо погані вчинки, наші ангели плачуть, але радіють, якщо ми робимо добрі справи».
Скільки ангелів може бути в однієї людини?
Одне можна сказати точно, це те, що при хрещенні до людини посилається ангел, щоб направляти і захищати її. АЛЕ! У кожному місті, регіоні та країні є ангели-охоронці. До обряду освячення також відноситься молитва на заклик Ангела, яка використовується під час освячення будинків, квартир, інших приміщень і будівель, тобто освячений предмет отримує невидимий світлозахисник. Крім того, зафіксовано чимало фактів, коли навіть нехрещені люди, наприклад, які дивом вижили в страшній аварії і уникли серйозних наслідків, розповідали про допомогу невидимого хранителя.

Ми повинні сприймати нашого Ангела хоча б як вірного друга, а максимум як найближчого родича. Він знає нас краще, ніж ми самі, супроводжує нас до останньої секунди життя і навіть після неї. Тому спілкуватися з ним, звертатися до нього з молитвами можна і потрібно, особливо в складних і екстрених ситуаціях. Читають молитви ранкові і вечірні, канон і акафіст Ангелу-Хранителю. Однак можна обійтися і просто словами, сказаними щиро, від душі.
Як звертатися до свого ангела?
Ми чуємо Ангела іноді по кілька разів на день. Слово «Ангел» в перекладі з грецької означає посланець. Вся інформація для наших питань приходить до нас постійно через людей і повідомлення, так би мовити, люди виступають в ролі ангелів. На цій землі дуже багато чистих людей - ангелів, і ці люди приходять в наше життя саме тоді, коли ми зневірились. Вони допомагають зрозуміти, як правильно вчинити в тому чи іншому питанні, так Бог посилає нам людей у вигляді Ангелів-наставників.

Що стосується того, чи можна побачити Ангела, то є відомості, що вони з'являються звичайній людині перед смертю або в момент клінічної смерті. Таких випадків безліч.
Медитація до Ангела-охоронця
Слухайте медитацію кожен раз, коли захочете звернутися до свого Ангела-охоронця, відчути його.

ДОМАШНІ ЗАВДАННЯ

  1. Прослухайте медитацію до Ангела-охоронця та напишіть ваші відчуття в чат
  2. Ходіть по практиці: Серце + Кров + Мозок + Нейрони + Очі + Вуха + Гормони + Фагоцити + Обмін речовин + Тіло + Серце&Мозг + Вдячність
ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ
2024. Всі права захищені
Made on
Tilda