УРОК 6. Останні три пункти практики

Доброго дня, учасники!

Останні 3 пункти практики


10
ТІЛО
Ваше тіло – це ваш провідник. Провідник енергії у житті. Через нього ви поєднуєтеся з Богом, через нього ви отримуєте інформацію, любов, щастя та радість. І тому ви повинні своє тіло дуже-дуже любити, цінувати, поважати, дбати про нього, пестити його і плекати. І завжди ставиться до нього, як до чогось дуже цінного і навіть дорогого.

Тому пройдіть сьогодні по тілу і почистіть його, щоб воно у вас стало дуже красиве. Любіть його, цінуйте, бережіть.

Кісткова система, м'язи, шкіра та всі внутрішні органи – це фактично основа планети. І так само, як і у нас, основну шкоду їй завдають люди – тобто клітини, які живуть неправильно.

Після того як упорядковуються перші пункти, починає відновлюватися і цей теж. Але якщо у вас, наприклад, є якісь проблеми з кістками – треба попрацювати саме над хворими місцями. Допоможе цьому процесу – лазня, рух, трави.
Як правильно ходити на пункті ТІЛО?
Цей пункт – це ваші внутрішні органи та ваш скелет. Ви вже спробували уявляти клітини, а тепер спробуйте уявити скелет. Уявіть не просто кістяк, який ви бачили на картинках, а свій кістяк.
Ви також можете збільшувати його або зменшувати. Тобто ви побачили свій скелет, щось там захотіли подивитися - ви можете наблизити якусь ділянку скелета і подивитися на нього уважніше.

Дуже добре скелет опрацьовується, коли на нього одягається захист у вигляді тонкої гнучкої сітки, яка укладена між двома шарами дуже міцного матеріалу. Захистом починаємо огортати хребет, надягаємо та вирівнюємо тільки тоді, коли ви впевнені, що він здоровий і немає жодних проблем.

З внутрішніх органів на початку потрібно добре почистити жовчний міхур і нирки.
Якщо у вас не виходить побачити даний пункт?
Коли у практиці з пункту "викидає" – це теж добре. Коли щось виходить у першу чергу: наприклад, ви питаєте одне, а вам якась інша картинка нав'язливо лізе – значить там є більш глобальні серйозні проблеми. Значить, вам потрібно зайнятися не хребтом, а саме тим місцем.
Мені б теж хотілося відразу мати гарні м'язи, але спочатку мені показався саме хребет. Все було поступово.

Наприклад, щоб серйозно займатися своєю шкірою, я почала ходити на ПТТ тільки на третьому місяці. Спочатку у мене йшов хребет, потім – відновлення саме м'язової системи, навіть не стільки для краси тіла, а для того, щоб це було серйозною основою для хребта.

Тому коли ви тільки заходите на практику в перші дванадцять днів дуже добре опрацьовувати на цьому пункті хребет, нирки та жовчний міхур. Цього поки що буде достатньо. Щоб далі піти, потрібно більше сил, більше енергії, більше накопиченої здатності до концентрації та розуміння, як і що відбувається.
Будова тіла. Анатомія людини
Подивіться пізнавальний мультфільм

11
ЗУСТРІЧ МОЗКУ ІЗ СЕРДЦЕМ
Потрібно цілком відчути, як з'єднується мозок і серце, як нейрони спілкуються з іншими клітинами, як усе працює. Це власне результат - фіксація системи у собі, погляд «з висоти пташиного польоту». Чим частіше ви це робите, тим більше практика працює.

Цей пункт – це ваша можливість вирішити ваші серйозні внутрішні проблеми, які стосуються відносин із людьми.
У кожного з нас у голові є те, що поєднує нас із Богом, що робить нас неймовірно прекрасними людьми. Це те, що може зробити нас світлими душею та серцем, що дозволить нам прожити світле життя. Неможливо прожити світле життя, якщо ви сидите у темряві. Головне призначення – розвернутися до світла.

Розгортайтеся! Всім серцем, усією душею! Усіми силами, усім своїм життям! У вас вистачить сили, вона вам дана згори. Адже головне призначення людини – розвернутися до світла, наповнитись цим світлом. Коли ви тільки трохи починаєте повертатися, відразу відчуєте, як у вашому житті стає більше сили, як ваше життя стає кращим, яскравішим.
Радість обов'язково переможе все погане у вашому житті. Кожен із вас – щаслива людина, тому що ви можете, і у вас точно вийде!
Як правильно ходити на практиці по цьому пункту?
Найважливіше у нашому житті, що грає величезну роль - це наші стосунки з Богом та стосунки з людьми. На цьому пункті проходимо стосунки з людьми. Для початку уявляємо, як мозок з'єднується із серцем. Кожній цей пункт представлятиметься по-своєму, як бачите і розумієте тільки ви.

Після того, як представили зв'язок серця і мозку, подумайте про ті стосунки з людьми, які вас турбують, подумайте про тих, на кого ви ображаєтесь, згадайте тих, хто скривджений на вас, уявіть цих людей, ніби вони стоять перед вами. Ви повинні навчитися відчувати, що ваші думки буде відчувати інша людина. Ви зрозумієте, наскільки важливі ваші думки, важливо те, хороші вони або погані, як важливо ваше співпереживання.

12
ВДЯЧНІСТЬ БОГУ
Навчіться дякувати Богові за те, що ми маємо. Навіть за всі проблеми! Кожного дня! Нам усім дуже цього не вистачає.
На практиці залишився один останній пункт. Це те, які ми насправді є у житті. Тому що ось цього вміння дякувати Богові за те, що ми маємо, навіть за всі труднощі, навіть за всі проблеми, та ще й кожен день - нам усім дуже не вистачає.
І тоді, коли ви починаєте це робити кожного дня, це дає вам такий великий поштовх і розуміння всього, що відбувається у вашому житті, і зміни в ньому на краще. Тому ось цей заключний етап, коли ви дякуєте Богові за все, що маєте, крім просто подяки, має бути по-іншому.

Бог дуже сильно любить кожну людину. У Бога немає улюбленців. Він любить кожного з вас. Насправді, нам дано відчути цю любов у дуже малій кількості, тому що вона вища за звичайну людську. Ми дуже часто і багато не розуміємо, як воно все відбувається у нашому житті, але для того, щоб навчитися відчувати кохання, потрібно спочатку його віддавати.
Я - релігійна людина, але я думаю, що любити Бога може кожна людина.

ДОМАШНІ ЗАВДАННЯ

  1. Ходіть по практиці: Серце + Кров + Мозок + Нейрони + Очі + Вуха + Гормони + Фагоцити + Обмін речовин + Тіло + Серце&Мозг + Вдячність
  2. Їжу не запиваємо водою протягом мінімум 1 години
  3. ВІДМОВЛЯЄМОСЯ ВІД БУДЬ-ЯКИХ М'ЯСНИХ ВИРОБІВ!
ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ
2024. Всі права захищені
Made on
Tilda