УРОК 13. Вихід з голоду

Вітаю, любі учасниці!

Сьогодні з 08:00 ми виходимо з голоду.

Нагадую схему виходу:

 • Ранок з 08:00

Вівсянка на воді 200 г - 300 г

Через 2 години - морквина терта з олією (оливковою, гарбузовою, соняшниковою). У моркву додаємо горіхи 20 - 30 г, родзинки, курагу (хто любить)


 • Обід

Один вид продукту, який ви самі собі обираєте (наприклад, риба, яйця, гречка тощо)

Вага – 300 г


 • Вечеря

Той самий вид продукту, як і на обід. При цьому ви можете приготувати його інакше (наприклад, на обід – омлет, на вечерю – варені яйця)

Вага – 300 г

НЕ МОЖНА вживати продукти зі списку обмежень: м'ясо, молочку, солодке, чай, каву, алкоголь.
НАСТУПНІ 2 днІ - ДНІ ВІДПОЧИНКУ!
МОЖНА ЇСТИ ВСЕ ТА НЕ забУваЄмО про обмеження проектУ

Дотримуємося обмежень у дні відпочинку:

 • Не переїдаємо у дні відпочинку! На один прийом їжі не більше 300 – 500 г
 • Між їжею обов'язково 4 (!!!) години перерви
 • Після їжі не можна пити воду протягом 40-60 хв
 • Їжте дуже повільно і не поспішаючи. Ретельно пережовуйте їжу!
ТЕМА ДНЯ - Психосоматика
Доведено, що близько 85% всіх захворювань мають психологічні причини. Можна припустити, що решта 15% захворювань пов'язані з психікою, але в майбутньому цей зв'язок ще належить встановити.

Серед причин захворювань почуття і емоції займають одне з головних місць, а фізичні фактори (переохолодження, інфекції) виступають другорядно, як пусковий механізм.

Хвороба – це мова, мова людини. Для того, щоб зрозуміти хворобу, необхідно розкрити програму, яку ми створюємо в нашому несвідомому. Тоді другим кроком є його зміна. Якщо людина зміниться психологічно, то хвороба, будучи ненормальним перебігом життя, зникне.
Перелік проблемних зон
Підшлункова залоза
З точки зору психосоматики, суть підшлункової залози полягає в тому, що вона дозволяє людині перетравлювати не тільки їжу, але і ситуації, проблеми, завдання, які стоять перед ним в житті. Крім розщеплення, важливою функцією підшлункової залози є препарування, структурування та диференціація того, з чим має справу людина. Це вміння розбирати ситуації на складові і бажання розкласти все по поличках. У людей, у яких запалена підшлункова залоза, панкреатит психосоматика буде розділена на два види.

Перші - це перфекціоністи, які прагнуть довести все в житті до досконалості. Вони буквально піддають свою підшлункову залозу постійному високому навантаженню, ставлячи перед собою і оточуючими завищені ідеали і вимоги. Люди з панкреатитом прагнуть переробити світ відповідно до свого розуміння і своїх стандартів. І стандарти у них дуже високі. Як тільки це не вдається, навантаження на підшлункову залозу зростає. У результаті виділяється ще більше травних ферментів. Власні ферменти роз'їдають підшлункову залозу і ферментні горбки гинуть.Панкреатит також часто пов'язаний з такими захворюваннями як головний біль і напади мігрені.

Другі - це люди, які беруть на себе все без розбору, як в їжі, так і у вирішенні поточних, постійних, життєвих ситуацій. Як то кажуть, «змішайте мух і котлети в одну страву». Це повна протилежність першому «перфекціоністу». На певному етапі, відчувши «тяжкість у шлунку», починають приймати всілякі препарати для полегшення роботи підшлункової залози. Тоді підшлункова залоза перестає виділяти власні ферменти. Це той тип людей з панкреатитом, які жадібні до захоплення і споживання. При цьому вони не відчувають міри і недобросовісно ставляться до того, з чим мають справу. Спрацьовує бажання спочатку привласнити, а потім розібратися, що це за проблема. В результаті вони беруться за поставлені завдання і починають шукати того, хто допоможе у їх вирішенні. Така людина буде шукати оточуючих, які допоможуть йому розібратися в деталях і зрозуміти суть того, що відбувається.

Є люди зі змішаним типажем, коли людина дуже прискіплива до деталей, відмінно справляється зі своєю роботою, але попутно отримує ще більше авторитету і сфер, де все потрібно деталізувати і довести до досконалості. Саме це його і перевантажує, що призводить до панкреатиту або навіть раку підшлункової залози. Саме так сталося у випадку зі Стівом Джобсом. Але найчастіше типи будуть розділені і сплутати їх буде досить складно.

Шлях до зцілення
 • Для перфекціоністів необхідно різко знизити вимоги до себе і оточуючих, прибрати бажання переробити обстановку під себе, відмовитися від ідеалізації в житті.
 • Другим, жадібним і недобросовісним, потрібно навчитися аналізувати свої дії, знижувати рівень споживання (у всьому, як в їжі, так і в інших сферах життя), розуміти рівні проблем і вчитися братися за однотипні завдання. Це як бізнесмен, який має багато бізнесу в різних сферах. А щоб знизити навантаження на підшлункову залозу, йому необхідно позбутися або делегувати частину повноважень своїм заступникам.
Варикозне розширення вен
Захворювання проявляється в збільшенні розмірів вен і зниженні еластичності венозних стінок.

 • Відчуття нестачі часу
 • Коли ви перенапружені ситуацією
 • Ви боїтеся і переживаєте за майбутнє
 • Важко переносите несхвалення оточуючих

Шлях до зцілення
У хвилини тривоги пам'ятайте, що будь-яка ситуація буде вирішена, на краще чи на гірше, але вона буде вирішена. Не квапте події, на все воля Божа!
Шлунок і проблеми в ньому
«Вони мене не розуміють». «Я не розумію, що відбувається. Так, і до того ж все це відбувається на моїй території».
У психосоматиці шлунка сильно проявляється територіальний конфлікт. Якщо на своїй території (вдома або на роботі) людина зустрічає нерозуміння і змушена дратуватися - вона може отримати виразку шлунка. Психологи характеризують їх як непролиті сльози жінки, приховані образи, незадоволеність життям, чоловіками, коханими. Крім того, у обох статей ситуація ускладнюється стресовими ситуаціями на роботі і в сім'ї, емоційною нестабільністю, психічними захворюваннями.

Шлях до зцілення
Перестаньте вплутуватися в конфлікти, оскільки ваше життя може перетворитися на життя конфліктів.
Зір
Поганий зір є прямим наслідком пригніченого бажання не бачити чогось та/або когось. Це як сигнал (метафора, повідомлення) про те, що потреба не бачити чогось/когось стала нестерпною, і немає можливості уникнути подразника. Послаблюючи свій зір, він полегшує психологічний досвід (компенсацію), а коли його змушують бачити те, що він не хоче бачити, людина створює протиріччя між частинами свого досвіду (хорошим зором з одного боку і «поганим» психологічним зором з іншого), а хороший зір прирівнюється до «поганого психологічного зору» (синхронізації).
Вона проявляється в словах: «Я не хочу тебе бачити», «Геть з мого поля зору», «Очі б мої тебе не бачили», «Не показуйся мені на очі» тощо.

Шлях до зцілення
Подумайте про те, кого ви не хочете бачити. Потрібно домовитися з самим собою, для чого ця людина у вашому житті, і припинити з ним спілкування, але зробити висновки.
Тахікардія
Тахікардія - це збільшення частоти серцевих скорочень. У нормі підвищення відбувається при фізичному навантаженні. Якщо тахікардія спостерігається в спокійному стані, то це говорить про наявність захворювань серцево-судинної системи або пережитого стресу. І ми це чудово відчуваємо («Я думав, що серце вистрибне з грудей»). Це нормальна реакція на стрес, наслідок вироблення адреналіну, норадреналіну, кортизолу. Стрес змушує організм накопичувати енергію, яка потрібна для захисту (бігу або нападу), але якщо навіть найменший удар викликає порушення серцевого ритму, якщо без нього не обходиться жодна стресова ситуація, то це психосоматичний прояв напруги. Психосоматика тахікардії – одне з ключових проявів панічної атаки. Такий стан є різновидом тривожного розладу, при якому людина раптово починає відчувати себе погано (аж до відчуття наближення смерті) без видимих причин.


Шлях до зцілення
Побудова відносин всередині себе. Важливо навчитися радіти життю і з любов'ю приймати його дари. Це захистить душу і тіло від найважчих ударів долі.
Радість і любов – «ментальні вітаміни» для серця. Вони наповнюють організм здоров'ям і щастям, а також є найкращими ліками від стресу.
Згадайте, коли ви вперше відреагували на ситуацію у своєму житті дуже емоційно. Проаналізуйте. Будь-яку ситуацію слід сприймати як належне: все вже сталося, і серце пережило сильний переляк.
Зайва вага
 • Підсвідоме бажання захистити себе від зовнішнього світу. Жировий прошарок виступає своєрідною захисною оболонкою: чим вона товща, тим безпечніше себе почуває людина.
 • Брак уваги. Найчастіше ця проблема проявляється в дитячому віці: коли дитині не вистачає батьківської уваги, вона несвідомо починає набирати вагу, щоб стати більш помітною для оточуючих.
 • Харчове хвилювання і стрес. Якщо в дитинстві цукерки були найкращою розрадою, не дивно, що ці механізми залишаться актуальними в міру дорослішання. За допомогою смачної їжі людина намагається зняти нервову напругу, заглушити переживання, позбутися від негативних емоцій.
 • Занижена самооцінка, бажання сподобатися партнеру. Сюди входять різні випадки – як ті, коли людина набирає зайву вагу, щоб здаватися більш респектабельною в очах оточуючих, так і ті, коли ми несвідомо «змінюємо» свою фігуру відповідно до чужих смаків. Корінь обох проблем один і той же – невпевненість у собі.
 • Психологічне або фізичне насильство.
 • Небажання подобатися протилежній статі. Буває і таке: деякі жінки з різних причин не потребують уваги чоловіків, і таким чином заздалегідь «рятують» себе.
 • Розважатися. Коли людина не вміє радіти іншим речам, смачна їжа часто стає для неї єдиним джерелом задоволення.
 • Схуднення як сенс життя. Деякі жінки ніколи не бувають задоволені своєю фігурою - сидять на строгих дієтах до самого кінця, в результаті порушується здоров'я і обмін речовин і втрачені кілограми повертаються при першій же можливості. Фізіологія тут ні до чого – йдеться про уявну мету схуднення.

Шлях до зцілення
 • Навчіться розслаблятися і отримувати задоволення без їжі. Знайдіть речі та заняття, які роблять вас щасливими, і черпайте з них позитивні емоції.
 • Прислухайтеся до свого організму. Щоразу, коли ви підходите до холодильника, запитуйте себе, чи справді ви відчуваєте голод, чи це просто чергова спроба заїсти стрес чи інші неприємні емоції.
 • Позбавтеся від старих образ. Прийміть себе з усіма своїми сильними і слабкими сторонами.
 • Помиріться з близькими.
Память
 • Миттєва пам'ять: щось забувається миттєво
 • Короткочасна пам'ять: утримання інформації протягом півхвилини, від хвилини до хвилини
 • Довготривала пам'ять: довготривалі спогади зберігаються в мозку роками
 • Ковзна пам'ять: інформація зберігається стільки, скільки потрібно людині для її використання, а потім стирається
Гастрит
У медицині простежено зв'язок між нервовим напруженням, пов'язаним з сильними негативними емоціями, і порушенням цілісності слизової оболонки шлунка. Відбувається це в такий спосіб: коли нервова система людини намагається впоратися зі стресовим станом, нерви перенапружуються, і в першу чергу це негативно позначається на кровоносних судинах. Так виникає гастрит на нервовому грунті. Симптоми гастриту на нервовому грунті такі ж, як і при звичайному гастриті.

Функція шлунка – прийом і перетравлення їжі, що в перекладі на мову метафізики означає прийом і перетравлення інформації з навколишнього світу. Звідси з'являється гастрит від нервів - коли людина з якихось причин не може прийняти і переварити інформацію, що надходить (ідеї, події, емоції, відносини, себе, інших людей).

Так як шлунок розташований поруч з серцем, центром Любові, то в ідеалі людина має приймати інформаційну і емоційну «їжу» з любов'ю, відкритістю і довірою. У випадку з психосоматичним гастритом мова йде про страх бути вразливим, беззахисним перед інформацією, що надходить із зовнішнього світу. Цей страх пов'язаний з відсутністю довіри, як до себе, так і до навколишнього світу, інакше людина була б відкритою. Але вона не відчуває себе захищеною, тому що в ній живе страх нового, на що м'язи шлунка реагують спазмом. Спазм подразнює слизову оболонку і викликає больові відчуття.
Холецистит
Це запалення жовчного міхура. Запідозрити це захворювання можна по характерному болю в правому підребер'ї. Найчастіше він виникає через 1-2 години після того, як людина з'їла жирну або іншу важку їжу. Згідно з психосоматикою, жовчний міхур і печінка пов'язані з емоціями, а жовчний міхур - це посудина, в якій накопичуються негативні емоції, думки, почуття.

Психосоматика холециститу поділяє людей на умовні дві групи:
 • До першої групи належать злі, конфліктні люди, які ні з ким не йдуть на компроміси.
 • До другої групи належать ті, хто пригнічує емоції, які відчувають у собі стрес і частіше за інших звинувачують себе в невдачах.

До холециститу можуть привести такі емоції: сильний гнів, несправедливість, неможливість вирішити проблему, залишаючись при цьому в стані гніву (наприклад, коли в гості приходить свекруха, яка намагається посваритися з чоловіком, дражнить або відкрито ображає вас, а вигнати її неможливо).

Шлях до зцілення
Обов'язково потрібно позбутися від гніву і стресу, виплеснути його, але, звичайно ж, не на оточуючих. Краще пробачити людину, а життя її покарає.
Мігрень
Багато відомих психологів вказують на різні причини, які призводять до розвитку психосоматичної мігрені. У жінок найчастіше це викликано трьома основними причинами:
 • Фізична. Супроводжується галюцинаціями і сильною нудотою.
 • Емоційна. Зазвичай викликана почуттям провини, яке пригнічує людину через неможливість діяти так, як їй дійсно хочеться.
 • Ментальна. Характерна для людей, які пред'являють завищені вимоги до себе і оточуючих.

Для того, щоб зміцнити своє здоров'я, потрібно просто направити свої думки в потрібне русло, тобто побудувати правильний шлях. Мігрень часто виникає у людей, які ненавидять, коли їх змушують щось робити, але йдуть по шляху примусу всупереч усьому. Сильні хворобливі відчуття в області голови також можуть свідчити про наявність сексуальних страхів і гарячковому опорі людини течії свого життя.

Шлях до зцілення
Полюбити себе, усвідомити нікчемність думки оточуючих. Тільки ви важливі для себе і свого життя! Ваші навички, якості, риси характеру - унікальні, вони повинні приносити радість тільки вам, а не комусь іншому. Серед людей завжди знайдеться хтось, кого щось не влаштовує в іншій людині, але його думка не важлива.
Міома матки
Психосоматичні причини:
 • Образа на чоловіка або інших чоловіків
 • Сильна образа від чоловіків

Шлях до зцілення
Нам потрібно навчитися прощати, терпіти і любити себе, а також розвивати смирення по відношенню до себе.
Хребетні грижі
Грижа хребта - це пошкодження хряща міжхребцевого диска, що виникає в результаті розриву фіброзного кільця і втрати частини ядра. На думку психологів, виникнення грижі хребта означає, що людина відчуває себе в безвихідній ситуації, мріє змінити поточний стан справ, але не діє через невпевненість в собі або страх втратити фінансовий достаток. Захворювання хребта сигналізують про те, що людина живе старими ідеями, не в змозі прийняти поточну життєву позицію, не в змозі відстоювати свою точку зору, боїться необхідних рішучих дій.

Шийний відділ хребта - це структура, яка з'єднує головний мозок з тілом. Згідно з психосоматикою, цей відділ відповідає за здатність людини аналізувати події, вчинки, а також враховувати думку оточуючих. Крім того, шия символізує гнучкість і волю людини. У цьому відділі є 7 хребців, для кожного з яких фахівці визначили причини, що провокують розвиток у них міжхребцевої грижі:

 • Перший хребець, залучений в патологічний процес, свідчить про наявність у людини внутрішнього конфлікту і надмірного впливу інших людей на його життя.
 • Другий хребець пов'язаний з такими причинами, як почуття провини і образи, які порушують психологічну рівновагу особистості.
 • Третій хребець і прилеглий до нього міжхребцевий диск часто страждають від надмірної самокритики і взяття на себе провини оточуючих.
 • Четвертий хребець пов'язаний з емоційними станами. Негативні емоції призводять до розвитку міжхребцевої грижі даної локалізації.
 • П'ятий хребець і розташована поруч з ним грижа свідчать про депресивний стан, а в деяких випадках і про приниження.
 • У психосоматиці шостий хребець асоціюється з категоричністю і свавіллям, а також з бажанням людини відстоювати свою думку.
 • Сьомий хребець, міжхребцевий диск якого має структурні та функціональні зміни, свідчить про відчуття безпорадності.

Шийна грижа може бути пов'язана з травматичними ситуаціями, що викликають страх відторгнення. Труднощі в прояві вольових якостей, які фахівці відносять до психосоматичних причин, часто є наслідком гіперопіки з боку батьків.

Психосоматика грижі в грудному відділі хребта пов'язує захворювання з негативними переживаннями в результаті нерозділеного кохання, втрати близької людини. Деякі фахівці вважають, що психологічною причиною розвитку грижі є страх незаслуженого звинувачення. У людей, які пережили негативну подію в минулому, в оцінці поточних ситуацій домінує інтелектуальна складова, а не емоції і переживання. Тактика лікування враховує взаємозв'язок кожного з 12 хребців з можливими причинами:

 • Перший хребець і прилеглий до нього міжхребцевий диск часто уражаються у людей, які вважають себе жертвами.
 • У другому хребці патологічний процес вказує на занепокоєння індивіда і його занепокоєння з приводу прийняття рішень.
 • Третій хребець пов'язаний зі здатністю людини вибудовувати гармонійні стосунки з партнером і плануванням життя.
 • Четвертий хребець уражається у людей, які не в змозі визнати свою провину.
 • П'ятий хребець пов'язаний з негативними емоціями, які впливають на стан міжхребцевих дисків.
 • Шостий хребець взаємопов'язаний з майбутнім, тому у нього найчастіше розвивається дегенеративно-дистрофічний процес зі страхом перед майбутнім.
 • Фахівці в області психосоматики пов'язують сьомий хребець з депресивним розладом особистості, його нездатністю переживати помилки і образи.
 • Восьмий хребець і міжхребцевий диск уражаються у людей, які мають низьку самооцінку.
 • Дев'ятий хребець асоціюється з бажанням людини привернути до себе увагу. При його дефіциті хвороба допомагає людині заповнити дефіцит, так як в такому стані хворий потребує турботи.
 • З психосоматичної точки зору десятий хребець відповідає за здатність людини брати на себе відповідальність за свої вчинки.
 • Одинадцятий хребець і прилеглий до нього міжхребцевий диск можуть постраждати від страху починати нову справу через низьку самооцінку.
 • Дванадцятий хребець пов'язаний зі страхом помилки.

Психосоматика грижі поперекового відділу хребта вказує на необхідність звертати увагу на поставлені життєві цілі та шляхи їх досягнення. Патологічні зміни в хребті рідко виникають у людей, які планують своє життя і впевнено йдуть до досягнення поставлених цілей. Поява грижі поперекового відділу може бути обумовлено наступними причинами, які також визначаються для кожного з хребців цієї області:
 • Перший хребець поперекового відділу хребта втягується в патологічний процес у людей, які відчувають потенційну небезпеку. Грижа міжхребцевого диска в таких випадках є наслідком страху за життя. Деякі фахівці вважають, що ураження міжхребцевого диска свідчить про бажання бути коханим.
 • Другий хребець пов'язаний з психологічними травмами і насильством в дитячому віці. В результаті негативного досвіду людина вважає, що більшість ситуацій безвихідні.
 • Третій хребець деякі дослідники пов'язують із сексуальним гальмуванням під час інтимної близькості. Крім того, грижа міжхребцевого диска в цій області пов'язана з почуттям провини, яке може спостерігатися у людей, які не скоїли певного вчинку.
 • Четвертий хребець нерозривно пов'язаний з фінансовою стабільністю людини. Систематична нестача коштів позначається на психоемоційному стані. У таких людей може виникати страх витрачати гроші.
 • П'ятий хребець може уражатися в інтровертів, які мають обмежене коло спілкування і порушення спілкування.

Шлях до зцілення
Для лікування психосоматичної грижі хребта важливо освоїти навички, що дозволяють витримувати стреси і приймати рішення з урахуванням думки близьких людей. Робота над особистими якостями забирає багато часу і сил, тому корекцію емоційного стану і поведінкових аспектів рекомендується проводити після усунення агресії і дратівливості.

Необхідно визначити, в якому з хребетних відділів є біль.
 • Шийний відділ хворіє, якщо людина не отримує підтримки від інших людей, відчуває себе непотрібним і неважливим.
 • Патології в області грудей пов'язані з почуттям провини. Біль виникає при очікуванні підступу або недовірі.
 • Поперековий відділ хребта асоціюється з грошовими ресурсами, зі страхом втратити фінанси, неможливістю погасити кредитні зобов'язання.
Тому визначте для себе, де біль і про що/кого він вам говорить.
Алергічний риніт
Алергія іноді виникає у тих, хто відчайдушно щось у своєму житті відкидає, протестує проти несправедливості життя, але в силу виховання або страху перед наслідками не дозволяє собі відкрито протестувати.
Можливо, ви незадоволені обставинами свого життя, але вам доводиться їх терпіти. Ви не робите те, що хочете, а навпаки, змушуєте себе робити те, що вам не подобається, але потрібно. Якщо ви живете під тиском, відчуваєте негативні емоції, тривога тримає вас у постійній напрузі, в цьому випадку за ворогів сприймають не тільки людей, але і цілком нешкідливих: пил, пилок, їжу, ліки. Як би парадоксально це не звучало. Це відбувається на підсвідомому рівні.

Чи відчуваєте ви образу на когось? Чи ставляться до вас так, як ви того заслуговуєте? Якщо ні, то має місце пригнічена агресія, яка не виражається вербально, а виливається в набряки, запальні реакції в носоглотці, органах зору, шкірні висипання. Для того щоб вилікувати алергію або хоча б значно зменшити її симптоми, необхідно вирішити внутрішні протиріччя, навчитися розслаблятися і по можливості позбутися від джерела постійного роздратування або пригнічення.

Шлях до зцілення
Алергічний риніт - це не тільки «смердюча тема», але і невиражена злість, яка, як відомо, запускає алергічні процеси. Ніс буде текти до тих пір, поки людина не змінить своє ставлення до навколишньої ситуації або поки вона не зміниться.
Закладений ніс
Закладеність носа сигналізує про те, що людина не усвідомлює своєї важливості. Так як ніс є органом дихання, а дихання забезпечує життя, закладений ніс свідчить про нездатність людини жити повним життям. Така людина пригнічує свої почуття через страх постраждати або відчути страждання близької людини.

Закладений ніс також може свідчити про те, що людина «терпіти не може» якусь конкретну людину або ситуацію в житті. Іноді людина «пахне» чимось поганим, недовірою і страхом. Це позначається і на функціональності носа.Виділення з носа – це підсвідомі сльози або внутрішній плач. Таким чином підсвідомість намагається вивести назовні глибоко пригнічені почуття (горе і жалість, розчарування і жаль і т.д.).
Мастопатія
Психосоматика кістозної мастопатії заснована на тому, що жінка підсвідомо або цілком усвідомлено постійно боїться захворіти на рак. Через це вона постійно перебуває в стресі, відчуває вкрай негативні емоції. Тривожність і страх стають її постійними супутниками, які можуть спровокувати розвиток хвороби. Справа в тому, що через вплив негативних емоцій змінюється гормональний фон, що призводить до надмірного вироблення організмом гормону естрогену. А це негативно позначається на стані грудей і стає однією з причин розростання сполучної тканини.

Психосоматика мастопатії у жінок – це недуга, який проявляється виключно через внутрішні конфлікти або різні фактори, що викликають внутрішню напругу, які не піддаються раціональним поясненням. Саме тому хвороба часто «вискакує» після горя, психологічної травми, тривалого стресу, відчуття психічної та емоційної нестабільності. Адже при нестачі фізичної близькості людина часто впадає в стан внутрішнього дискомфорту. А якщо у жінки є чоловік, то в більшості випадків хвороба відступає самостійно.

Мастопатія в психосоматиці з'являється, якщо жінка приділяє собі занадто мало часу. Відсутність ніжності, почуття незахищеності та інші подібні проблеми також можуть стати причиною розвитку хвороби.
Артрит / Остеоартроз
Проблеми з суглобами (артрит, артроз) - це легкий конфлікт самоприниження, пов'язаний з локалізацією пошкодженого хряща. Головний досвід, який призведе до артриту: «У мене/когось із близьких не все вийде. Боюся, що не впораюся». Людина може усвідомлювати, а може і не усвідомлювати таких думок. Якщо вас турбують болі в суглобах, запитайте себе: як часто ви сумніваєтеся у своїх силах?

Шлях до зцілення
Якщо хвороба перейшла в хронічну форму, необхідно трансформувати основне переживання, яке є причиною хвороби. Тобто, якщо хвороба пов'язана з самоприниженням, то необхідно, грубо кажучи, почати відчувати себе по-іншому.
Проблеми з щитовидною залозою
Назва щитовидної залози походить від слова «щит» не просто так. Залоза як би захищає гортань, виконуючи роль щита.

 1. Якщо в генеалогічному дереві є історії, пов'язані з повішенням, ножовим пораненням в горло тощо, і є страхи, пов'язані з цією подією, то тканина щитовидної залози може відповісти на ці страхи зростанням, підвищенням захисту.
 2. Ще однією темою психосоматики щитовидної залози є тема часу і швидкості. Щитовидна залоза виробляє гормони, які регулюють обмін речовин. Що це значить? Від кількості гормонів в ньому залежить швидкість, з якою будуть протікати процеси в організмі. Швидко чи повільно. Цілком логічно, що організм вибирає щитовидну залозу на допомогу, коли людина страждає від теми часу і швидкості.
 3. Тема несправедливості. Психосоматика гіпертиреозу - потрібно все робити швидко-швидко, а часу немає. Що залишається організму? Збільшувати паренхіму щитовидної залози, щоб вироблялося більше гормонів, що відповідають за обмін речовин в організмі. Для прикладу. У жінки після смерті матері розвинувся гіпертиреоз. Виявилося, що вона досі не може змиритися з тим, що сталося. Їй здається, що якби вони встигли провести всі необхідні медичні процедури, то мати була б жива. Незважаючи на те, що все позаду, частина жінки все ще поспішає все встигнути.

Щитовидна залоза (поряд з наднирковими залозами) - це залоза, яка реагує на постійну небезпеку, оскільки її гормони збільшують швидкість метаболізму, що допомагає прискоритися і впоратися з небезпекою.

Людина з гіпотиреозом одного разу несвідомо вирішив сповільнитися. Можливо, зниження активності - це рішення проти постійного тикання мами, яка все ще сидить в ньому: «Давай швидше. Ти маєш бути найкращим. Чому ти все робиш неправильно?» Активність і швидкість йому заборонені, адже якщо він починає швидко рухатися, значить, програє мамі.4) Бажання уповільнити відхід іншої людини.Якщо хтось серйозно хворий, найкращий спосіб довше побути з близькою людиною – уповільнити час. І навіть після смерті близької людини, як ми вже зрозуміли, бажання уповільнити час може залишитися, якщо людина сама не впоралася з горем, не вбудувала відхід близької людини у власну картину світу.5) Якщо стрес триває занадто довго, людина може втомитися і несвідомо дати команду зупинитися, щоб він більше нічого не відчував. Гіпотиреоз допоможе організму.
Нирковокам'яна хвороба
Захворювання нирок, наприклад, відкладення каменів, виникають через тривалий стрес, перевтоми і перенапруги. Стрес змушує наднирники працювати інтенсивніше і виробляти адреналін. При хронічному стресі розвивається синдром адреналінової втоми, що викликає порушення в роботі нирок.

Основні психосоматичні причини проблем з нирками:
 • конфлікти на роботі або в сім'ї
 • несприятливий психологічний клімат на роботі або в сім'ї
 • важкі умови праці
 • комплекси
 • тиск ззовні
 • емоційна нестабільність як риса характеру
 • пригнічена агресія

При цьому існують відмінності в причинах захворювань правої і лівої нирок. Порушення з лівого боку сигналізують про дисгармонію в сфері почуттів і переживань особистості. Проблеми з правою ниркою – слабка воля і пригнічені бажання.
Тромбофлебіт
Відчуття безсилля. Людина відчуває невпевненість у своїх силах. У серці у неї такі почуття і думки: «Я не можу цього зробити», «Це занадто важко», «Дуже складно емоційно і фізично».
Варикозне розширення вен, а потім і тромбофлебіт свідчать про нервове перенапруження людини через невпевненість у своїх силах, що в свою чергу породжує внутрішній конфлікт: «Мені занадто важко, але треба», «Боюся, що не впораюся, але я вже взявся за справу».
Поліпи в носі
Це захворювання зустрічається у дітей і характеризується розростанням лімфоїдної тканини в носовій порожнині. Це ускладнює дихання носом. Основна причина - постійні тертя і суперечки в сім'ї, часті сварки. Невдоволення тим чи іншим, роздратування. Батьки не можуть, а точніше, не хочуть прийти до згоди з якихось загальних питань в сім'ї. Це можуть бути як відносини один з одним, так і відносини з бабусею і дідусем дитини.Підсвідомо у дитини виникає відчуття, що він небажаний. Це почуття передається від одного з батьків. Дитина дуже чуйно реагує на невпевненість і розчарування в житті батьків, відсутність самовираження і визнання власної цінності. У стосунках між батьками не вистачає найголовнішого: любові. І у всіх випадках в сім'ї не вистачало любові.
Геморой
Люди з гемороєм зазвичай мають елементарну недовіру до світу. Їх занепокоєння посилюються в моменти вибору:
 • розлучатися абозалишатися
 • переїжджати в інше місто чи ні
 • купити нову квартиру або поки почекати
 • в який університет вступити вчитися тощо

Такі люди витрачають багато часу на роздуми про те, яким шляхом піти і як краще вчинити. При цьому жінки досить амбітні. Їх амбіції пояснюються тим, що для них дуже важлива оцінка з боку оточуючих. Вони часто підміняють власне схвалення чужим. По суті, це спроба домогтися батьківської любові, яка не була отримана в дитинстві, але психологічна допомога буде необхідна, щоб уникнути загострень і подальшого зникнення хвороби в хронічний стан.

Шлях до зцілення
Перш за все, визначтеся, хто ви. Важливо відповісти на наступні питання:
 1. Хто ви?
 2. Чим ви хочете займатися для роботи?
 3. Які у вас хобі?
 4. Що ви робите, що вам не подобається?
 5. Що ваше, а що ні?
 6. Чи є у вас багато кордонів (особливо з батьками, чоловіком і дітьми)?
Розацеа обличчя
Розацеа є поширеним захворюванням. Від нього страждають люди з чутливою і ніжною шкірою, в першу чергу представниці прекрасної половини людства.
Кожна жінка прекрасна, коли вона впевнена в собі, відчуває свою самоцінність і любить себе. Жінка створена для того, щоб прикрашати цей світ і цвісти як троянда. Однак психосоматика розацеа говорить про зворотне: жінка спочатку втрачає впевненість у собі, перестає любити і приймати себе, а потім починає страждати від куперозу:

 • Втрачає відчуття спокою та внутрішньої рівноваги
 • Втрачає почуття спокійної гідності
 • Жінка не знає себе, або, знаючи, не може бути собою
 • Постійно «грає чужу роль»
 • Самообмеження та надмірне стримування
 • Хоче виглядати ідеально в очах оточуючих, боїться не відповідати загальноприйнятому ідеалу
 • Ставить перед собою нереальні цілі в гонитві за стандартами краси, забуваючи цінувати красу, даровану природою
 • Жінка дуже чогось боїться або соромиться (найчастіше, самих себе)
Це все внутрішні причини появи червоних зірочок на обличчі.
Серцево-судинні захворювання
«Лідерами» є серцево-судинні захворювання – є «лідерами» серед причин смерті людей, але не тільки вроджені або набуті вади можуть негативно впливати на серце, а й на наші думки. Таким чином, емоції безпосередньо впливають на центральну нервову систему, накопичуючи збудження і тривогу. Всередині починає накопичуватися велика кількість напруги, яку людина не може висловити, при цьому на розвиток серцево-судинних захворювань в основному впливають пригнічений гнів, ворожість, агресія, гнів, страх, туга і образа. Меланхоліки та інтроверти найчастіше схильні до захворювань у цьому контексті, оскільки для них характерні негативні емоції та самотність. Також вони не вміють висловлювати накопичену злість, і вона постійно накопичується в них. Це може бути травматичною подією навіть у несвідомому віці – до трьох років. Тоді організм дитини реагує соматично. І хоча ви не пам'ятаєте подію, реакція закріплюється в пам'яті організму. Коли доросла людина не може впоратися з ситуацією, організм реагує так, як навчився це робити в дитинстві.
Як вилікувати свої хвороби на практиці?
Крок 1
Уважно вивчіть психосоматичні прояви захворювань, які описані вище, та знайдіть свої хвороби. Проаналізуйте, як описане стосується вас і вашої ситуації.
Якщо ви не можете знайти своє захворювання в списку, напишіть в чат і я надам додаткову інформацію.

Крок 2
Виберіть 3 основних захворювання, з якими ви почнете працювати на практиці і напишіть їх в чаті (чому тільки три відповіла у відео).

Крок 3
Для кожної хвороби сформуйте свою фабрику «Зцілення», яку ви будете відвідувати щодня на практиці.
У чаті ви опишіть цю фабрику, а я виправлю її при необхідності.
Як довго ходити по практиці при кожному захворюванні?
 • Кров - 76 днів
 • Тіло (руки, ноги, хребет) - 36 днів
 • Всі жіночі органи - від 38 днів
 • Запор - 21 день
 • Шкірні захворювання (грибки, віруси, доброякісні пухлини) - 91 день

Позначте собі в календарі, щоб не забути!

ДОМАШНІ ЗАВДАННЯ

 1. Правильно виходимо з голоду, орієнтуючись на схему вище
 2. Виконуємо завдання вище та пишемо відповіді в чат
 3. Починаємо ходити по практиці за власною схемою зцілення хвороб: Серце + Кров + Мозок + Нейрони + Очі + Вуха + Гормони + Фагоцити + Обмін речовин + Тіло + Серце&Мозг + Вдячність
ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ
2024. Всі права захищені
Made on
Tilda