УРОК 23. Роздратованість
Роздратованість — тимчасова реакція або постійна риса характеру, в основі якої лежить підвищена емоційна реакція на зовнішні і внутрішні чинники. Проявляється злістю, гнівом, агресією та відповідною реакцією організму — пришвидшенням серцебиття і дихання.
До нормальних, фізіологічних причин підвищеної дратівливості відносяться характер людини, особливості темпераменту зумовлені функціонуванням центральної нервової системи, втома, повсякденні проблеми, надмірне або неприємне спілкування з іншими людьми, недосипання, гормональні зміни.

Мізокінезія - це сильна негативна або емоційна реакція на чиїсь незначні й повторювані рухи. Наприклад, коли хтось, не усвідомлюючи цього, ворушить рукою або ногою.
Дослідники провели низку експериментів за участі понад 4 тисяч добровольців, щоб з'ясувати, який вплив чинить на них цей розлад і в чому саме він проявляється.

Вчені дійшли висновку, що мізокінезія часто (але не завжди) йде поруч із мізофонією - ненавистю до певних повторюваних звуків.
Жахіття мізофонії: "Від хрускоту яблука мені хочеться чимдуж тікати"
Цей феномен викликає у всіх різну реакцію - від легкого роздратування при вигляді метушні навколо до нападів люті при найменшому натяку на настирливі рухи.
Річ тут йде у дзеркальних нейронах. Ці нейрони активізуються не тільки, коли ми самі починаємо рух, але й коли спостерігаємо за діями інших. Наприклад, при вигляді чиєїсь травми ми можемо застогнати як від власного болю, тому що чужий біль відбився у нашому мозку як у дзеркалі.

Не виключено також, що схильні до мізокінезії підсвідомо співпереживають людям, які роблять метушливі рухи - тільки таке співчуття виливається не в найкращу форму.
"Люди соваються, тому що нервують. А коли людина з мізокінезією спостерігає таку поведінку, ці емоції переходять на неї - і вона сама починає відчувати нервозність".
За словами вчених, перш ніж говорити про шанси позбутися мізокінезіі (якщо таке взагалі можливо), слід куди більш ретельно дослідити цей психологічний феномен.
це не звичайне роздратування, як у багатьох людей. Це негайне відчуття: "О Боже, що це за звук? Треба чимшвидше його зупинити або втекти!"
Як виявилось, у людей із мізофонією надто активно працює фронтальна частина острівцевої кори головного мозку - ділянка, що відповідає за зв'язок між фізичними відчуттями та емоціями. У цих людей вона функціонує інакше і пов'язана з рештою мозку особливим чином. Коли вони чують ці звуки, їхній мозок просто не справляється з навантаженням. Та це стосується лише звуків третьої категорії - специфічних стимулів. Інші звуки їм не заважають.

При цьому люди відчувають переважно гнів - не огиду чи ще якусь емоцію, а саме гнів. Спочатку реакція ніби нормальна, але потім настає перезбудження.
Способи вирішення
Ліків від цього не існує, але я знайшла, як вийти з цієї ситуації. Перш за все попрацювати з підсвідомістю. Згадайте що таке підсвідомість з попередніх уроків. Прибравши патерн з підсвідомості, ми прибираємо першопричину.

Задайте собі запитання:
  1. Проаналізуйте, як часто виникає у вас роздратованість на свої дії та вчинки? Мізокінезія? Мізофонія?
  2. На кого з членів сім’ї або близьких вам людей у вас найбільше виникає роздратованість? Чому саме? Що ці люди Вам віддзеркалюють та показують про Вас?
  3. Можливо Ваша роздратованість включається на колег, друзів, сусідів, знайомих?

«
І другий спосіб, який дійсно буде дієвим, - це медитація, яка повністю вирівняє нервову систему. Повертайтеся до неї кожного разу, коли будете відчувати необхідність заспокоїтися.
Підготовка до голоду 3 дні
Під час голоду вранці після підйому не можна різко підводитися, тому що у вас зараз незвично низький тиск. Ви звикли піднімати його вранці кавою, чаєм, їжею, тобто швидко та одразу. А треба вчитися піднімати тиск рухом. Важливо звикати жити з нормальним тиском, а не регулярно піднімати його зовнішніми стимуляторами.
У вас зараз триває нормалізація тиску. Якщо ви піднімаєте свій тиск штучно – повернетесь у свій старий звичний стан. Якщо ви зараз поїсте, то організм скаже: "О, все нормально! Знову все як раніше".

Прокинулися вранці - полежіть, помедитуйте, заготуйте з вечора теплу воду і випийте її зранку. Просто лежіть і думайте. Потім підніміть руки та ноги, помахайте ними, зробіть гімнастику, порухайте тіло. Махи ногами та руками дуже добре нормалізують тиск, оскільки кров приливає до голови.

Якщо ви встали і вас почало хитати - не лякайтеся, це нормальний стан. Не впадайте в паніку: "О, мене хитає!" - Так, хитає, бо низький тиск. Нічого в цьому немає страшного. Ви пройдете туди-сюди, кров розженете і тиск нормалізується.

Якщо на другий день вас все-таки нудить і сильно хитає - значить у вас є серйозні проблеми з тиском. На другий день бажано полежати довше, побути у горизонтальному положенні, зробити зарядку, розтяжку, щоб нормалізувати тиск природним шляхом.
Дівчатка, ви 30-40 років накопичували у собі всяку гидоту, навчили організм жити неправильно. Ви хочете, щоб одразу він перебудувався і видавав нормальні реакції на все?
Дуже непросто виводити організм із неправильного стану у нормальний. Почуйте, що істинно хоче сказати вам ваше тіло, а не звичні крики: "О, мене нудить! Кружиться голова! Все, я вмираю!" - Так, голова болить, бо виходять токсини.

У вас у всіх забита шия, так як ви сидите в телефонах, планшетах, ноутбуках. Судини шиї всі забиті, там найсильніший остеохондроз! Зараз у вас пішло очищення судин від скупчень солей, відновлення судин шиї, ось і пробивається. Хочете, щоб у вас нічого не боліло? Тоді ведіть правильний спосіб життя ЗАВЖДИ!

«
На голоді зцілюються всі ваші хвороби та проблеми!
Повірте, це буде дивовижно – те, що почне відбуватися з вами потім. Все почне змінюватися, а ви з неймовірно важких ситуацій підніматиметеся вгору зі стрімкою швидкістю, періодично оглядаючись: "Це що, правда відбувається зі мною?". Вас будуть запитувати люди, що сталося, як ви змогли так змінитись за такий короткий термін. А ви лише посміхатиметеся у відповідь і з вдячністю згадувати цей перший день, який ви прожили з подоланням себе. Цей день стане для вас пам'ятним.

Завтра у вас входження в нове життя, нове тіло, нове ставлення до їжі, нове ставлення до всього світу, бо все починається з тіла. Тіло – це наш інструмент для спілкування з Богом. Ми повинні зберігати, цінувати та поважати його.
Даруйте завтра радість, і ви її обов'язково отримаєте у відповідь. Ваше тіло запуститься на оновлення неймовірної сили. Не бійтеся нічого! Ось побачите, ви увійдете у стан потоку дивовижної гармонії, коли все починає відбуватися як у казці. А ви почуватиметеся гармонійними та прекрасними, будете радіти та посміхатися, дивлячись на себе у дзеркало.

Це буде дуже гарний день! Ви запам'ятаєте його назавжди. Адже ми більше пам'ятаємо щось на подолання себе. Ми навіть дітей народжуємо через біль, але це найпам'ятніші дні нашого життя.
Так ось, завтра ви народите себе нову, себе гарну, іншу! Тому налаштуйтеся і з величезною вдячністю та любов'ю входіть у завтрашній день. Підтримуйте одна одну, пишіть у чат. Я буду з вами і триматиму руку на пульсі.
Тримаємося, налаштовуємось і вперед!
попереду – 3 дні на воді!
Останній прийом їжі - сьогодні о 19:00
від завтра ПОТРІБНО пити чистої води 3-4 л + допускається чай з ромашкою
Важливо робити в період голодування:

1) Очищаємо кишечник за допомогою КЛІЗМ

Адже вони полегшують процес голодування, допомагають виводити з організму токсини та продукти метаболізму. В іншому випадку ці речовини всмоктуватимуться в кишечнику і посилюватимуть отруєння організму.

!!! Усім потрібно зробити КЛІЗМИ із розчину теплої води 36 градусів. Рекомендовано робити клізму 2 рази на день (вранці та ввечері).

2) Піші прогулянки
Щодня щонайменше 2 годин. Ходіть по практиці чи просто гуляйте.

ДОМАШНІ ЗАВДАННЯ

  1. Ходіть по практиці: Серце + Кров + Мозок + Нейрони + Очі + Вуха + Гормони + Фагоцити + Обмін речовин + Тіло + Серце&Мозг + Вдячність
  2. Дайте відповідь на питання вище та напишіть відповіді в чат
  3. Прослухайте медитацію на заспокоєння нерової системи та напишіть ваші відчуття
  4. Готуйтеся до 3 днів на воді
ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ
2024. Всі права захищені
Made on
Tilda