УРОК 25. Борг

Вітаю, любі учасниці!

Сьогодні з 08:00 ми виходимо з голоду.

Нагадую схему виходу:

  • Ранок з 08:00

Вівсянка на воді 200 г - 300 г

Через 2 години - морквина терта з олією (оливковою, гарбузовою, соняшниковою). У моркву додаємо горіхи 20 - 30 г, родзинки, курагу (хто любить)


  • Обід

Один вид продукту, який ви самі собі обираєте (наприклад, риба, яйця, гречка тощо)

Вага – 300 г


  • Вечеря

Той самий вид продукту, як і на обід. При цьому ви можете приготувати його інакше (наприклад, на обід – омлет, на вечерю – варені яйця)

Вага – 300 г

НЕ МОЖНА вживати продукти зі списку обмежень: м'ясо, молочку, солодке, чай, каву, алкоголь.
НАСТУПНІ 2 днІ - ДНІ ВІДПОЧИНКУ!
МОЖНА ЇСТИ ВСЕ ТА НЕ забУваЄмО про обмеження проектУ

Дотримуємося обмежень у дні відпочинку:

  • Не переїдаємо у дні відпочинку! На один прийом їжі не більше 300 – 500 г
  • Між їжею обов'язково 4 (!!!) години перерви
  • Після їжі не можна пити воду протягом 40-60 хв
  • Їжте дуже повільно і не поспішаючи. Ретельно пережовуйте їжу!
Переходимо до теми
Борг - скільки в цьому слові... І страх, і надія, і відчай, і жадібність, і хвилювання, і вдячність, і задоволення, і безпорадність, і безвідповідальність. Однак ми рідко розуміємо це відразу. Нам чомусь здається, що новий кредит нас врятує, обов'язково витягне з кризової ями. Але, як правило, це затягує нас ще глибше в болото боргів.

Однак це навіть не найцікавіша частина. Найцікавіше, що у тих, хто бере в борг, з кожним днем цих боргів стає все більше, а грошей стає все менше. А у тих, хто не бере в борг, все відбувається з точністю до навпаки: грошей з кожним днем стає все більше, а боргів немає.

І різниця між цими двома людьми зовсім не в наявності хорошої роботи, рівні знань, освіти або будь-яких затребуваних навичок. Різниця полягає в їхньому мисленні. У психології навіть існує термін під назвою «мислення боржника».
Так чому ж взагалі утворюються борги і з чого вони починаються?
Для того, щоб зрозуміти це, звернемося до найважливішого закону Всесвіту. Це відбувається так: те, на чому ми зосереджуємо свою увагу, примножується в нашому житті. Якщо розглядати цей закон з точки зору езотерики, то мова йде про силу нашого мислення. Йдеться про те, що ми самі можемо своїми думками створювати власну реальність, і, відповідно, те, про що ми думаємо, ми залучаємо в своє життя.

Якщо обґрунтувати цей закон з психологічної точки зору, то мова йде про вибірковість нашої уваги. Наприклад, кожна жінка, яка народжувала, пам'ятає, що коли вона була вагітна, більшість її думок крутилося навколо її становища (і майбутньої дитини). І ось! Раптом навколо неї з'явилася величезна кількість вагітних жінок. Вони були всюди – і на вулиці, і в транспорті, і в магазинах, і навіть по телевізору. Звичайно, ні. Просто вона почала їх помічати, тому що це була тема, яка мала для неї значення. Це вибірковість уваги нашої психіки, сила нашого мислення.

Повернімося до наших боргів і кредитів. Тут діє той самий закон. Чим більше ми замислюємося про борги і кредити, тим більше їх у нас в житті (проведіть аналогію з вагітною жінкою), і не важливо, що саме ми про них думаємо: що вони нам набридли і ми не хочемо їх більше брати або що непогано було б взяти ще один кредит. Напрямок наших думок не має значення. Адже головний предмет у них один і той же - і це кредит.
Основним елементом мислення боржника є очікування, наші очікування від інших людей.
Ви коли-небудь ловили себе на думці: «Мій син повинен добре вчитися в школі», «Мій чоловік повинен мене утримувати», «Мої батьки повинні піклуватися про мене», «Мій начальник повинен вчасно виплачувати мені зарплату», «Моя держава повинна забезпечувати мені пенсію»? Якщо ви впізнаєте себе в будь-якій з цих установок, то ви належите до 90% людей на нашій планеті, які так думають.

Отже, головна причина ваших боргів – звичка мислити категоріями «хтось мені щось винен». Чому? І тут доведеться повернутися до вже знайомої нам вагітної жінки. Коли ми переконані, що хтось нам щось винен, на чому фокусується наша увага? Безперечно! Про це горезвісне «ТРЕБА». І тоді, що примножиться в нашому житті за основним законом Всесвіту і нашої психіки? БОРГИ.

Борг - це підживлення чужої енергії, кому-то вигідно позичати гроші під чималі відсотки. І навіть якщо ви скажете, що у вас безвідсоткова кредитна карта - як ви думаєте, якщо карта безвідсоткова, а банк на вас не заробляє, то чому їм вигідно давати вам гроші? Ти як золота рибка на гачку в банку і кожен раз коли думаєш: «Ой, мені потрібні гроші», а у тебе їх немає, відразу згадуєш про карту, де є «безвідсоткові» гроші і користуєшся нею.

З безвідсотковою карткою і боргами ми ніколи не зможемо поліпшити свій фінансовий рівень. Нарешті відключіть ці нейронні мережі!
Завдання по темі
1) Визначте і визнайте, що ви так думаєте
Це найважливіший і найскладніший крок. Тому що нам завжди простіше вказати пальцем на когось іншого і сказати: «Так, правильно, вона завжди так говорить, а я ні. Це зовсім не про мене». Поверніться до себе і дайте відповідь – чи я так думаю? Тільки чесно.
Усвідомили, визнали? Половина справи зроблена.

2) Сформуйти новий тип мислення
Замість звичного «Мені всі винні» візьміть за кредо: «Все моє життя – мій свідомий вибір». А потім, змінюючи таким чином своє мислення, що ви притягуєте у своє життя? Правильно, вибір. А точніше, різноманітні варіанти.

3) Ваші дії
Важливий крок, без якого вся ця магія не працює - вибирайте з нових можливостей, долайте страх і йдіть шляхом своєї фінансової свободи в життя, вільне від кредитів і боргів.

«
Як піти на практику?
У пункті «Кров» запитайте у предків, хто з них жив у кредит. Можливо, у вас є програма боргів, і ви є носієм цієї програми (як хвороби вірусу).

Обов'язково !! Очистіть кров і нічого не позичайте протягом 38 днів і назавжди забудьте про кредитні картки.
Ми використовуємо тільки зароблені гроші, подарунки можна приймати.

У розділі «Мозок» створіть кімнату «Життя в достатку». У цій кімнаті розмістіть все необхідне для комфортного життя. Коли ви створюєте кімнату, зберігайте свої думки чистими, а душу спокійною.

У розділі «Нейрони» утворіть нові нейронні зв'язки: Життя в достатку.

ДОМАШНІ ЗАВДАННЯ

  1. Виконайте завдання на практиці та пишіть свої результати в чаті: Серце + Кров + Мозок + Нейрони + Очі + Вуха + Гормони + Фагоцити + Обмін речовин + Тіло + Серце&Мозг + Вдячність
  2. Напишіть відповіді на питання в чат
ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ
2024. Всі права захищені
Made on
Tilda