УРОК 36. Жор
У цьому слові дуже багато сенсу. Подумайте про це: чи бувають у вас моменти, коли вам дійсно хочеться їсти? Ви приходите додому або починаєте запихати в себе їжу на ходу? Наприклад, ви йдете додому з роботи, купуєте хліб і їсте по дорозі. Коли ви приходите в магазин, ваш мозок починає говорити: «Ви сьогодні нічого не їли, ви не піднімали голову цілий день, ви всі на роботі». Тому, не думаючи ні про що інше, ви швидко починаєте запихати в себе куплений хліб. Також у магазині відчувається запах свіжої випічки...
Так, саме так ви хочете закрити свою проблему голоду. Факт, коли був голод, наші предки включили сильний механізм. Вижити за будь-яку ціну. Коли вони побачать хоч якусь їжу, потрібно швидко її вирвати і проковтнути, з дуже сильною жадібністю і страхом, що їжі не вистачить. З цього моменту у людей з'явився не тільки страх голоду, але і дуже сильна жадібність (скупість). До цього дня багато людей не можуть дозволити собі викидати їжу, яка вже недостатньо свіжа або зіпсувалася. Люди можуть бути дуже засмучені тим, що їжа, яку вони приготували вранці, до вечора вже зіпсувалася. «Якби я знав, що він зіпсується, я б його швидко з'їв.» У нашому світі досі живі фрази: «Хліб – всьому голова». Я думаю, що ви чули цю фразу або хтось із ваших батьків, бабусь і дідусів каже її зараз.
Чому дієти шкідливі?
Насправді підходящої дієти для будь-якої людини не існує. Є кілька стандартних найпопулярніших шаблонів, які у всіх на слуху (їх близько 15-20). Це патерн, який колись допоміг одній людині, і люди намагаються втиснутися в нього.
Уявіть собі такий шаблон у вигляді картонної коробки, а ви в три рази більше, і намагаєтеся втиснутися в нього. І тепер вам вдалося помістити себе в цю коробку. Ви там деякий час, тісно, незручно, погано, темно, страждаєш. Виходить, що весь цей час ви перебуваєте в незручній позі, тому що втиснулися не в те, що вам дійсно підходить. Ця коробочка здається вам найпривабливішою, але в підсумку отримуєте одне і те ж: ваше тіло німіє, з'являється маса неприємних емоцій, які ви потім намагаєтеся заїсти...

Виходить, що шаблон підходить не всім, а рішення - індивідуальне опрацювання для кожного. А є дієтологи, які кажуть, що складуть для вас правильний раціон, запропонують більш-менш індивідуальний підбір. Наприклад, дієта по групі крові, в основі якої лежать більш корисні для вас продукти за аналізом крові, але все це не вирішить вашу проблему, так як ніхто достеменно не знає ваш організм.

Що знаходиться у вашому організмі в даний момент? Що йому зараз насправді потрібно? Наприклад, йому потрібні якісь речовини для підтримки гормонального фону або йому в даний момент не вистачає заліза і т.п. Це знає тільки ваш організм, а відповідно і ви це знаєте. Тому навіть індивідуально підібрані дієти працюють недостатньо добре. Жоден дієтолог не знає напевно, що і коли потрібно вашому організму.
Спостерігайте за собою!
  1. Ви їсте швидко? Скільки хвилин ви їсте? Як довго і ретельно ви пережовуєте їжу?
  2. Чи є у вас обжерливість? Простежте цей механізм всередині себе. Хто з предків змусив вас швидко кидати в себе їжу?
  3. Чи є у вас жадібність? Жадібність до їжі, одягу, грошей?
  4. Згадайте і напишіть список ситуацій, коли ви чогось комусь не дали, але включили жадібність (назва і коротко ситуація).
Завтра 27.04 - 1 день на воді!
останній прийом їжі - сьогодні о 19:00
ЗАВТРА необхідно пити чистої води 3-4 л + допускається чай з ромашкою

ДОМАШНІ ЗАВДАННЯ

  1. Напишіть відповіді на питання в чат
  2. Підготуйтеся до одноденного голоду та обов'язково зробіть КЛІЗМУ!
  3. Ходіть по практиці: Серце + Кров + Мозок + Нейрони + Очі + Вуха + Гормони + Фагоцити + Обмін речовин + Тіло + Серце&Мозг + Вдячність
ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ
2024. Всі права захищені
Made on
Tilda