УРОК 45. Гармонія з собою
На Землі святою та досконалою людиною був Ісус Христос. Його образ ми згадуємо постійно, коли хочемо приблизитися до досконалості. Процес досягнення досконалості нескінченний. Ідеальних людей не існує, отже не варто порівнювати себе з іншими.

З ідеалами жити, означає жити по шаблонах, рамках, стереотипах. Це не робить життя насиченим та яскравим. Але ми усі звичайні люди, на нас впливають конкретні особистості та життєві обставини. Лише ми вибираємо своє відношення та реакцію на конкретну ситуацію та завжди прагнень до кращого.
Що означає гармонія?
Гармонія асоціюється з рівновагою, балансом, задоволенням та радістю людини від свого власного життя. Жити в гармонії означає бути живим!

«Живі люди» можуть посміхатися та плакати, радіти та сумувати. Вони не бояться своїх емоцій та почуттів, не бояться бути справжніми, вони співчувають іншим, люблять світ та людей усім серцем.
Коли людина перебуває у стані гармонії її серце відкрите для сприйняття інформації, любові, в ньому відсутня заздрість, образа, гнів, страх.

Духовний розвиток відбувається, коли людина кожного дня хоче стати кращою в своїх думках, діях, реакціях, відношенню до людей. Часто говорять, що духовно розвинутій людині не потрібна цивілізація та матеріальні блага, головне її особливий стан душі, молитва, читання духовної літератури. Але людина може гармонійно розвиватися отримуючи знання та інформацію з навколишнього світу та живих людей.

Духовність проявляється в намірах та діях робити добро, сіяти зерна, які зможуть приносити достойні плоди.
Духовність починається із вибору свого світогляду, способу життя, оточення.
Духовність приходить до людини в той момент, коли вона стає тим світлом та енергією для інших людей, для тих, хто прагне досягнути у житті своїх праведних цілей.
Духовність не має нічого спільного з цинізмом, високомірністю, зневажливим ставленням до людей, нижчих по матеріальному та соціальному статусу (бідних, бомжів тощо).
Любов до людей має стояти на першому місці!
Духовність проявляється в нашій простоті, щирості, відкритості, безкорисливості, безооціночності. Але займатися духовним розвитком людина має усвідомлено.

Духовний розвиток - це власне визнання своєї недосконалості перед Богом, але не перед людьми. Коли людина без відповідної внутрішньої підготовки, знань починає займатися духовним розвитком, це може призвести до виникнення почуття провини, комплексів, депресії, занепокоєння, хвилювання.
Духовний розвиток не повинен занижувати самооцінку людини.
Духовність показує нам шлях до досконалості, можливі та необхідні зміни у своєму житті.

Отже, лише духовно розвинута людина може досягнути гармонії із собою та Всесвітом.
Рівень нашого духовного розвитку визначає творчість. Коли людина створює щось нове, корисне, це продукт її духовного розвитку.
Чим людина наповнена, те вона і реалізує, демонструє у світі.
Таким чином, яким буде ваш шлях до досягнення гармонії та як саме ви будете займатися духовним розвитком залежить від вас.
Як досягти гармонії із самим собою та Всесвітом?
1. Займайтесь творчістю.
2. Читайте духовну літературу.
3. Займайтесь активним способом життя, йогою, медитацією та ін.
4. Контактуйте з природою.
5. Контролюйте свої думки. Ми не застраховані від поганих думок, але ми можемо звільнитися від них. Думка - це енергія.
6. Аналізуйте свої емоції, почуття до інших людей.
7. Не допускайте у своєму житті ненависті, страхів, заздрості, образи, невігластва.
8. Займайтеся благодійницькою діяльністю (це можуть бути благодійні проекти тощо).
9. Спілкуйтесь з Богом, молитви, мантри.
10.Сформуйте свій щасливий момент.
"Присвятіть життя прекрасному. Не присвячуйте її огидному. У вас не так багато часу, не так багато енергії, щоб витрачати її даремно. Таке маленьке життя, таке маленьке джерело енергії просто нерозумно витрачати на гнів, печаль, ненависть, ревнощі"
Ошо
Бажаю Вам багато творчості в вашому житті та духовного вдосконалення!

ДОМАШНІ ЗАВДАННЯ

  1. Створіть свій щасливий момент
  2. Ходіть по практиці: Серце + Кров + Мозок + Нейрони + Очі + Вуха + Гормони + Фагоцити + Обмін речовин + Тіло + Серце&Мозг + Вдячність
ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ
2024. Всі права захищені
Made on
Tilda