УРОК 46. Чакри
Чакри - це організаційні центри, які приймають, засвоюють, накопичують і передають енергію життєвої сили на кожному із своїх, відповідних, рівнів землі, воді, вогню, повітрю, звуці, світлу та думці. Разом сім чакр дають глибоку формулу цілісності, що з’єднує тіло та дух.
Перша чакра розташована в області статевої проміжності. Йоги назвали її МУЛАДХАРА чакра, вона виробляє первісну життєву енергію, що живить тіло і клітини, відповідає за виживання та фізичне здоров’я, дає енергетичну основу. Пов’язана з наднирниками. Коли Муладхара блокується з’являються хвороби фізичного тіла.

Друга чакра - СВАДХІСТАНА, розташована в області лобка, виробляє сексуальну енергію та відповідає за репродуктивну функцію, дає можливість насолоджуватися. Пов’язана із статевими залозами. Коли блокується Свадхістана, припиняється статевий потяг та втрачається смак до життя.

Третя чакра – МАНІПУРА. Пов’язана з підшлунковою залозою. Родовий зв’язок та соціальні енергії жовтого кольору, це одна з усіх чакр, яка може мати різне розташування у тілі. Базове розташування область пуповини. Якщо людина живе мирським життям та не має широкого визнання суспільством, а лише зв’язок із родичами, сонячне сплетіння – зв’язок зі світом людей. Якщо особистість популярна та чим вона популярніша тим ближча Маніпура до сонячного сплетіння. Сильна Маніпура – домінанта у соціумі, слабка Маніпура – неефективність у кар’єрі та соціальному світі.

Четверта чакра - АНАХАТА – енергія любові. Пов’язана з вилочковою залозою. Уособлює любов до себе і світу. Одна із важливіших чакр для духовної реалізації, всі вищі вчителя йоги, святі, шамани йшли шляхом любові та милосердя. Анахата створює енергію любові у нашій свідомості та тілі, розташована в області сердця, має енергетичний відтінок зеленого кольору.

П’ята чакра – ВІШУДХА. Пов’язана зі щитовидною залозою, а сама чакра розташована у центрі горла та генерує енергію блакитного кольору. Завдяки Вішудхі ми можемо спілкуватися, створювати комунікації, домовлятися і творити. Чим більше особистість творча, тим більше розвинена Вішудха. Саме Вішудха створює енергетичний зв’язок голови та тіла, свідомості та підсвідомості, особистості та соціуму. Харизма - відмінна риса людини, у якої добре працює Вішудха. Якщо є блок у цій чакрі, то втрачаються комунікативні навички та творчий підхід.

Шоста чакра – АДЖНА, фіолетовий відтінок енергії, знаходиться у міжбрівній зоні, її центр у шишкоподібній залозі – це центр волі, блок управління свідомістю, ідеологічний аспект кожної людини. Думка матеріальна – це правильна робота Аджна чакри, здатність матерелізувати думки та передбачати події. Саме через Аджну чакру відбувається вхід у стан Самадхи та розширення свідомості за межі фізичного тіла.

Сьома чакра САХАСРАРА. Біла енергія. Знаходиться в області верхівки і також пов’язана з шишкоподібною залозою в головному мозку. Через верхівку входить вища духовна енергія та в міру проходження по чакрам у низ, ця енергія переломлюється на кольори, створюючи вихри у чакрах.
Завдання Накачування чакр
Колірна гама чакри завжди повинна бути до 100%, але не нижче 40%. Якщо чакра нижче 40%, ви повинні розуміти, що це не дуже добре. Якщо ваша енергія тривалий час коливається в межах 40%, то це впливає на фізичне тіло, а потім проявляється у вигляді хвороб.
Може проявитись блок на центрах. Це коли ви бачите темні плями на колірній гамі чакр. Необхідно чистити і тільки потім накачувати енергетичний центр.
АУРА
Аура - це тонка, невидима оболонка, свого роду енергетичне поле, яке знаходиться навколо фізичного тіла людини. Аура несе в собі дуже багато інформації щодо особистості людини, її способу життя, здоров'я, думок і почуттів.

Аура постійно змінює свій колір, але в кожної людини є свій основний колір, який не змінюється або змінюється повільно. Будь-який людський стан відбивається на кольорі аури. Якщо ми змінюємося, то відповідно і наша аура зміниться.

Аура чутлива, інтерактивна і жива. Якщо ми знаходимося в гармонійному стані, аура відображає це у своїй формі і кольорах. Якщо ж ми «вибиті» з рівноваги, наша аура змінює свій колір і приймає дисгармонійну форму. Аура є свого роду продовженням нашого фізичного тіла. В міру духовного зростання аура здатна збільшуватися.
Ідеальна форма аури - яйцеподібна, симетрична, витягнута над головою. Зміна форми та втрата симетричності виникає внаслідок порушень психологічного портрету особистості через неправильну (занижену або завищену) самооцінку, дешеву підміну життєвих цінностей, припинення самовдосконалення.

Коли ми хворіємо, тіло ніби починає харчуватися переробленою енергією аури, стоншуючи її оболонки. Зменшується щільність енергетичної оболонки (а значить, проникність для шкідливих факторів підвищується) від перевтоми, стресових ситуацій і монотонності життя. Для підтримки константи високої щільності аури необхідний відпочинок, приємні емоції та різнобічні інтереси.

Яскраві і насичені кольори аури свідчать про обдарованість і пристрасність натури, темні тони говорять про переважання низьких сторін у портреті особистості, а також про намір здійснити поганий вчинок. Колір аури може змінюватися в залежності від установок і цілей особистості, але основним, характерним для людини, є один колір.

Яскравість аури - параметр, що характеризує цілісність і активну мрійливість особистості. У людей заспокоєних, що «пливуть за течією», аура тьмяна, а у рухливих людей, що постійно прагнуть до «заповітної» цілі, аура сяє.

Аура властива будь-якому живому об'єкту. Аура є у мінералів, рослин, тварин. Найпростішою і відомою, практично всім, моделлю аури людини є матрьошка. В аурі людини, представленої у вигляді матрьошки, фізичне тіло є найменшою матрьошкою.
Аура людини - це сукупність тонких тіл, оточуючих фізичне тіло людини. Серед езотериків існує безліч думок з приводу кількості тонких тіл людини. Колір в центрі зображення аури (навколо фізичного тіла) являє собою її основний колір. Він показує, ким людина є насправді, і які її внутрішні почуття, цілі і бажання. Саме за цим кольором виявляють індивідуальний кольоротип людини.

ДОМАШНІ ЗАВДАННЯ

  1. Виконуйте завдання по накачування чакр на практиці та пишіть свої результати в чаті
  2. Ходіть по практиці: Серце + Кров + Мозок + Нейрони + Очі + Вуха + Гормони + Фагоцити + Обмін речовин + Тіло + Серце&Мозг + Вдячність
ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ
2024. Всі права захищені
Made on
Tilda