УРОК 50. Час

Час – найважливіша цінність

Ми завжди повинні розуміти сенс часу і використовувати його відповідно в позитивному ключі, щоб виконати якусь мету. Час дуже дорогий для всіх нас. Ми повинні цінувати і поважати важливість кожного моменту часу. Ми не повинні витрачати його на все підряд до кінця нашого життя. Час – головна цінність у житті людини. Він може знищити ледачого, але зміцнити працьовитого. Він може дати багато щастя, радості та процвітання одному, але може залишити іншого ні з чим.

Існує істинне висловлювання про те, що якщо ми зіпсуємо час, воно зруйнує нас і наше життя. Ми повинні розуміти цінність часу і йти вперед. Цікавий той факт, що цей ресурс є безкоштовним для всіх, однак ніхто не може його купити чи продати. Можна його втрачати, а можна використовувати з користю. Той, хто втрачає час, ніколи не зможе отримати його знову. Час може зруйнувати наше здоров’я, якщо ми не будемо приймати нашу їжу своєчасно, займатись спортом та ментальним здоров’ям. Воно схоже на біжучу річку, яка тече постійно вперед, але ніколи не тікає.
Завдання по темі
1) Який час ви виділяєте для себе?
Будь ласка, подумайте і сформулюйте власну концепцію часу.

2) Чи вистачає у вас часу на найнеобхідніше?
Ви повинні зробити це, це, це, завтра це, це, і ще ось це. Чи дійсно у вас вистачить часу, щоб зробити найобов'язковішу і потрібну справу? Якщо ж ні, то метушня досить серйозно присутня у вашому житті.

3) Чи достатньо у вас часу, щоб рухатися до здійснення своєї мрії?
Чи є у вас рух у цьому напрямку?

4) Скільки годин на день ви хотіли б додати, щоб рухатися до своєї мрії?
Подумайте і порахуйте цю цифру - скільки годин в день ви хотіли б додати, щоб у вас все виходило.

5) Хто краде у Вас час?
Чи ви самі дозволяєте людям красти Ваш час?

ДОМАШНІ ЗАВДАННЯ

  1. Відповідайте на запитання в чаті
  2. Ходіть по практиці: Серце + Кров + Мозок + Нейрони + Очі + Вуха + Гормони + Фагоцити + Обмін речовин + Тіло + Серце&Мозг + Вдячність
ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ
2024. Всі права захищені
Made on
Tilda