УРОК 51. Віра в себе
Ваша віра в те, що ви можете свідомо творити свій світ - це каталізатор процесу творення. Можна уявити собі, що віра і довіра Вищим силам є тією іскрою, яка запалює зірки вашого успіху. Як сказав одного разу Данте: «Сильне полум'я виникає з крихітної іскри». Для зміни свого оточення, як у матеріальному, так і в духовному сенсі, треба навчитися говорити, мислити і вірити в те, що ви дійсно хочете отримати. І зараз, і в майбутньому. І ви це отримаєте!

Віра - стан духу, яке ви можете створити і виростити, бо віра - це стан свідомості, яке досягається через добровільне прийняття.
Віра - дає можливість. Можливість - показує напрямок. Напрямок - відкриває шлях. А шлях ... шлях завжди веде до здійснення бажань.

Кожен раз, концентруючи свої думки на мрії, вірячи в неї, ви створюєте зв'язок між тією точкою, в якій перебуваєте сьогодні, і тієї, до якої прагнете. З кожним разом у вас росте впевненість, що ця мрія здійсненна. А впевненість перетворюється в ефективні дії, спрямовані на успіх. Виникає віра в себе, яка дозволяє розгледіти шляхи, що ведуть до мрії.
ВІРИТИ - в неможливе, і воно стане можливим!
ВІРИТИ - у виконання бажання, і воно здійсниться!
ВІРИТИ - в перемогу, і ви переможете!
ВІРИТИ - в надію, і вона буде виправдана!
ВІРИТИ - у власні сили, і ви не впізнаєте себе!
ВІРИТИ - в одужання, і ви видужаєте!
ВІРИТИ - в любов, і вона подарує вам крила!
ВІРИТИ - в удачу, і вона постукає у ваші двері!
ВІРИТИ - в успіх, і ви будете успішними!
ВІРИТИ - в мрію, і вона стане вашою реальністю!
Завдання по темі
Так само, як ви працюєте тут 2 місяці, наступні 2 місяці вам потрібно буде працювати поза проектом, у вашому звичайному житті!
Зверніть увагу на людей, які зараз з'являться у вашому житті. Вони активно перемішуватимуть ваш простір і підштовхуватимуть вас вперед – до дії. Відкрийте своє серце таким людям і уважно слухайте, що вони вам говорять.

Визначте ТОП-3 цілі на найближчий час після проекту і напишіть їх в чаті.

ДОМАШНІ ЗАВДАННЯ

  1. Виконайте завдання і напишіть відповідь в чат
  2. Ходіть по практиці: Серце + Кров + Мозок + Нейрони + Очі + Вуха + Гормони + Фагоцити + Обмін речовин + Тіло + Серце&Мозг + Вдячність
ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ
2024. Всі права захищені
Made on
Tilda