УРОК 9. Образи на чоловіків

Вітаю, любі учасниці!

Розпочнемо ходити по практиці та працювати над важливими для вас темами!

Перша тема, з якої я хочу розпочати - ЧОЛОВІКИ. Така важлива та незамінна частина життя для будь-якої жінки. Уявіть, що кожен чоловік, який був у вашому житті, є напоєм. Наприклад, кефір, молоко, вино, коньяк.
Скільки у вас було чоловіків - стільки напоїв змішалося у вашому келиху. І як вам? У вас вийшла бурда, яку не можна пити. А ви носите цей напій у собі!
Інтимний зв'язок між Чоловіком і Жінкою тримається до 7 років!
Як почистити себе від чоловіків?
Проходячи практику, створіть кімнату прощення на пункті «Мозок», запросіть туди кожного зі своїх чоловіків та відпустіть їх. Але перш ніж їх відпустити, поговоріть з кожним з них і зрозумійте, чому вони прийшли у ваше життя, що принесли вам ці відносини, чому ви навчилися у відносинах з цим чоловіком.
Навіть найгірші та найжахливіші стосунки вас чомусь навчили. Адже просто так нічого не відбувається. У будь-яких відносинах ми щось беремо і щось даруємо.

Коли ви поговорили з колишніми чоловіками і звільнили кімнату, яку ви створили в Мозку - перевірте ще раз, щоб там нікого не залишилося.

«
Практика отримання любові
Три хвилини мовчання. Ноги на ширині плечей. Підніміть руки, закрийте очі і уявіть, що ваше серце з'єднується з серцем Творця. У цей момент відчуйте вібрацію, тремтіння, можливо, сльози – це розмова з Богом.

Господи, дякую Тобі за те, що Ти створив таку ситуацію, конфлікт. І я з гідністю вийшла з нього!

Ви подякували, ви покаялися. Таким чином, піднімаючи руки вгору, ви налаштовуєте свої нейронні зв'язки безпосередньо на Бога, ви входите у потік. У цей момент відчуйте легке тремтіння, приємне поколювання по всьому тілу. Ваше серце наповнене любов'ю від Бога, і ви захищені Божою всесвітньою любов'ю.

Протягом 3 хвилин поговоріть з Богом про все, поплачте, покайтеся і подякуйте за все, що сталося у вашому житті на сьогоднішній день. Найчистіша, найпрозоріша і найсильніша любов – це любов до творця Світу, Бога. Тоді ми стаємо неймовірно сильними людьми, і нам більше не потрібно сидіти в темряві і ховатися від світу.

ДОМАШНІ ЗАВДАННЯ

  1. Почистіть свій "сосуд" на практиці: Серце + Кров + Мозок + Нейрони + Очі + Вуха + Гормони + Фагоцити + Обмін речовин + Тіло + Серце&Мозг + Вдячність
  2. Виконуємо Практику отримання любові та пишемо свої враження у чат
ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ
2024. Всі права захищені
Made on
Tilda